bugün

kendisinden 3.şahıs gibi bahseden bireylerdir. bu bireyler katıldıkları yarışma ya da programlarda şu diyalogların yaşanmalarına sebep olurlar.

- sizi tanıyalım beyfendi isminiz nedir?
- berkecan efenim
- ne iş yaparsın berke?
- hımm berke üniversiteye gider, istanbulda oturur, boş zamanlarında vibratör kullanır vs.

Nedir bu kendine yabancılaşma. anlam veremiyorum. hele ki messenger da nicklerine "yoks ders çalışıyor, yemek yiyor, canı sıkkın" yazmaları cinnet geçirtiyor.

(bkz: neyse)

(bkz: nerde kalmıştık)
Başkalarını örnek olarak göstermekten kaçınan gelecekse benden gelsin mantığını benimsemiş zaat-ı muhterem.
7. kalite şarkıcı/oyuncu ahalisinde görülen triplerden biri.

kendini, olympos'un tepesinden zeus'u sktr etmiş, yüceler yücesi, güçlü, kültür-zeka harikası, tüm dünyanın özendiği bir idol sanan, pek bir mütevazi kişidir.
(bkz: hele otur soluklan yeğen)
(bkz: sakin ol şampiyon)
kişilik bölünmesi, çoklu kişilik bozukluğu gibi açılardan uzman desteği alması gerekmektedir.
söz konusu şahıslardan en aklı başında, en selim olanının diğerlerini doktorla görüşmek için ikna etmesi gerekir.
melos' un asla yapmayacağı şey. *
(bkz: ben keyfim ve kÂhyası)
alternatif olarak kendinden biz diye bahseden nihat doğan vardır ki kendisinde çoklu kişilik bozukluğu olduğunu düşünmekte olduğum şahsiyettir.
genelde rap söyler bu birey. siyahi rap şarkıcıları çok kullanır. bizde de özenti rapçiler son zamanlarda fazlaca kullanmaktadır.*
--spoiler--
beni sevmiyordun bilirdim
bir sevdiğin vardı duyardım...
--spoiler--
Okan bayülgenin açarak yaydığı ve tanımladığı bireydir.
boru gibi bir egoya sahip bireydir.