1. 1.
  her ne sebepten olursa olsun kendıne hesap soramayan ınsandır,cok acıdır.bılınen en buyuk dogrulardan bırı de tıbbende olsa onay bulmustur ınsan kendıyle yuzlesmedıgı kendınden kactıgı zamanlarda sorunları daha da artmıs bunların butunu kendınde hayat boyu baskılanmıs olarak kalmıstır.
  2 -2 ... no promise
 2. 2.
  yapmış olduğu hataların ve kırdığı kalplerin,almadığı gönüllerin farkında olan insandır.Gerçeği anlamış ve hayatı oluruna bırakmıştır.

  edit : arkadaşlara şimdi hak veriyorum.Harbiden ibneymişsin be bunu eksileyen arkadaş.Elinin ayarına diyorum başka da birşey demiyorum.
  1 -2 ... blindguardian
 3. 3.
  (bkz: medusa) *
  3 -1 ... karga
 4. 4.
  kendinden ,yaptıklarından korkan üzüntü duyan insandir.
  1 -1 ... syda
 5. 5.
  pişmanlık
  1 -1 ... syda
 6. 6.
  hayatının, hatıralarının, inandıklarının ve reddettiklerinin yalan olduğunu farketmek, bu farkındalığın verdiği acıyla başedebilmek her yiğidin harcı değil. Üst bilinciyle yaptıklarını, yine aynı bilinçle tartmak değil ama yüzleşmek dedikleri. insanın en kirli, en adi, en çürük yanlarını kurcalamak demek. kendini bilmenin şartı olduğu gibi, kişinin kendini narkozsuz ameliyat etmesine benzer. (sıkı mı?)
  1 -1 ... caty blake
 7. 7.
  -yine kilo almışım ,her yanımdan selülit fışkırıyor,çatlakları saymıyorum bu gidişle ümit ustaya rakip olacağım diyen bünyenin yaptığı şey olabilir... *
  1 -1 ... aquantass
 8. 8.
  Yaptıklarıyla vicdanına hesap veremeyen, kendi kendisiyle çelişen insandır.
  1 -1 ... ck_06
 9. 9.
  kendini kandıran insandır..
  ... insomniac
 10. 10.
  aklında, mantığının cevap bulamadığı sorular olan insandır.
  1 -1 ... inheritance vice