bugün

iç dünyamıza yönelik bir soru biçimi.

(bkz: fevkaladenin fevkinde)

(bkz: sevişiyoruz)

(bkz: benden kralı yok)
Konuşmuyoruz.
içimdeki tiplerden biri sürekli ideal olanın peşinde ve sürekli bağırıyor
sanırım dominant kişi o, iktidar olmak istiyor ve bizi beğenmiyor.
diğer bi arkadaş da rahatlıkla öküzlüğü karıştırmış, ben hayvanım diyor.
yer içer yatarım, sikimde olmaz ahlak, etik, estetik diyor. doğada bir canlıdan ibaretim,
tüm kimliklerin canı cehenneme diyor.
bi orospu çocuğu var, en çok bundan şikayetçiyim, sanki ben çok büyük suçlar işlemişim
gibi sürekli yargılıyor..bi beğenmemezlik, bi adam sendecilik falan..
neyse; anladığım kadarıyla sabit bir ben, yani özne yok. duruma ve şartlara göre
ezbere tepkiler veren etten bir algoritmadan ibaret sanırım olayım...
yuvarlanıp gidiyoruz işte.
Yüz vermiyor pezevenk.
Bir gün birini öldürecek olsam bu kesin kendim olur.
arada bir "bu da fena değil ya" diyecek kadar sevimli buluyorum kendimi. bazen burnumu tıkayıp zorla ağzımı açtırarak, boğazımdan aşağı can yakıcı sıvılar dökesim geliyor. sıkıca tuttuğum şeyleri bırakma isteğimi güçlendirme çabasındayken, elime "tutma artık, acıttın." diye bağırmaktan çok sıkıldığım için benle pek anlaşamıyorum.
yine de saçımı okşamaktan geri duramıyorum.
yazık çünkü... acıyorum kendime.
kendime sarılır donarım.
Bi öyle bi böyle o yüzden kendime tahammül edemiyorum çoğu zaman.
Limoni. Hastayım şu ara..
Bazen kafamı yarıp düşünmekten ağrıyan beynimi çıkarmayı istemek dışında sorun yok.
Pek sevmem ibneyi ama mecbur beraberiz işte.
Aramizda düzeyli bir iliski var.
Allah'a şükür gayet iyiyiz şimdilik bu sakinlik biraz ürkütmüyor değil.
Yuvarlanıp gidiyoruz işte.

Sonuçta beni kendimden daha iyi anlayan biri yok.
ekşiden arak başlık.

görsel
görsel
hiç yok.
Bugün biraz daha iyi yarın daha da iyi olacak umut ediyorum..
Kendimle aram çok iyi. Ama birkaç gündür kendime karşı sorumluluklarımı atlatıyorum biraz. Yorgunluğumu bahane ediyorum ama gerçekten yoruluyorum. Sabah 8 akşam 5 memur gibi. Ayakkabı giymeyi zaten sevmiyorum, eve gidip üstümü çıkarmayı düşünüyorum tüm gün.
Neyse ama, evden çıkmadan bir ruj sürüyorum sadece sonra nasılsın diye soranlara "güzelim" diye cevap veresim geliyor. Bundan güzel pek az şey var. Ayrıca sakinliğim ve stressizliğimden dolayı kendime şu aralar ayrı sevgi duyuyorum, herkes telaş içindeyken böyle hissetmek... Bu ruh haline aşığım. Çok güzel, hedefe kilitlenip başka şeyleri umursamadan hayatına devam etmek çok güzel.
iyi yani iyi. iyiyiz.
bir başlık sorusu. hakikaten laf olsun diye değil, şu 2 gündür özellikle çok kötü. vesveseler kafamı kurcalıyor. kendi içimde diğer ben ile veda yaşıyorum resmen. her şey bitmiş gibi yorgun ve sessizden bir durum.
Kendimi seviyorum. Niyemi safım da ondan. Temiz ve saf kalabilmek herşeye rağmen cok güzel. Kafamda kimse hakkında plan ya da kötü bir niyet yok. Bir iki gün kızsam bile allaha havale eder , kendi elimdeki lerle mutlu olmaya çalışırım.
her an kendimi boğasım geliyor. illet oluyorum. nefretten çok daha öte.

görsel
görsel

Güneş aslan ay balık olunca beyle oluyor.

Elizabeth bathory ile aynı güneş-ay'a sahip olmak...
Baya iyiyiz bu aralar. Bozuştuğumuzda oldu ama dikkatle inceledik konuyu, aramızı bozan çevredeki insanlarmış.