bugün

2 ay falan olurdum.
Olurdum da benimle sevgili olmayı ben kabul etmeyebilirdim. Çok karışık durumlar.
Kıskanç,takıntılı ve beni boğan biriyle sevgili olamazdım.
Olurdum. Sakin ve uysalim daha ne olsun, sevdiğim insani da tüm kalbimi vererek severim.
kesinlikle. aşk ve tutku adamıyım.
Olmazdım iki cambaz aynı ipte oynamaz.
Çok sıkıcı olurduk. Onun dışında sorun olmazdı.
Benden iyi arkadaş olur. Gülünür, eğlenilir, hadi ileri gideyim, sevişilir, nude gönderilir ama sevgili olunmaz. işler ciddiye girince ben ne yapıp edip, ilişkiyi bozuyorum. Ben bu insanı haketmiyorum diyerek karşıdakiyle aramı bozuyorum.
Olurdum. Sadece dışarıdan nasıl biri olduğumu merak ettiğim için.
Yanlış anlmıyım sakın, bu ara ciddi bi ilişki düşünmüyorum. Ayrıca kendimi arkadaş olarak görüyorum.
Asla olmazdım. Bi kere zor biriyim. Kırgınlıklarımı içimde biriktirir bir anda patlarım. Dilimin kemiği yoktur. Canım yanınca canını almak isterim. Bi de gel gitlerim vardır. Regl günlerinde çekilmezim.
Beni o kadar çok kişi sevmedi ki heralde ben de sevmezdim.
Olmazdım.
Ne biçim kindarligim tutar bazen
Kıskansam kıskandığımı,kızsam kizdigimi ve kirilsam kırıldığımı belli etmem. Adamı yavaş yavaş içimde bitiririm. En son silerim, bi küçücük hatasıyla sildim sanar. Halbuki o küçücük damla deniz taşırandir sadece.
Hatasını anlasin düzeltsin diye milyon kere şans veririm amma,ona bunu da söylemem. Çoğu zaman anlamazlar bi şans verdigimi.
Kısacası ben, ikili ilişkilerde bile içine kapanık biriyim. Zordur benimle anlaşmak benim anlaşılmam.
Olurdum. Çok da güzel olurdum. ilişkide süper biriyim.
kendim gibi bir yıkıkla işim olmaz moruq.
Kendimi arkadaş olarak görürdüm.
kimin aklına geldiyse, inanılmaz bir soru. çok sevdim lan bunu. vallahi de tillahi de.

cevabına gelince:

olmazdım!

taşaklarımı kendim yerdim, gene de olmazdım.

hayatımda ilk kez burada ve alenen kendimden bahsedeceğim tamam mı!? (yıldız tilbe girdi araya "tamam mı" derken amk)

- bir insan hayatı bu kadar ciddiye almamalı ama ben maalesef alıyorum.

- size kızıyorum; yazdıklarınıza filan... cevap veriyorum; sonra... kalp kırıyorum. oysa inceliklerle dolusunuz hepiniz, biliyorum.

- az kaldı, bu hayattan gidiyorum. çok az.

evet; ben de olsam benle sevgili olmazdım. zor benle hayat.
kim kimi sikecek belli mi.
amina bile koyardım.
Kendimi yatağa atardım.
Olmazdım. insan benzerini sever kopyasını değil
Ben kendimle zor baş ediyorum aynısından bi tane daha hiç çekemem.
firenç kis bile yapardım diyenlerin çoğunlukta olduğu sorudur. ben mi ? yok ben kendimle direkt evlenirdim görücü usulü. öyle sevgililik ile falan vakit kaybetmezdim.
mütevaziliğin lüzumu yok, olurdum. tam aradığım özelliklere sahibim.
(img:#2102685)