bugün

zaten bir çok kişi öyle değil mi?

(bkz: mastürbasyon)
Kafamın iyi olup olmamasına göre cevabı değişir. Şimdilerde vereceğim cevap cıks olurdu sanırım. Cins biriyim.
bir insanın hayatına bu kadar güzel dokunabilecek nadir insanlardanım, kaçırmazdım kendimi.
Tabiki de olurdum. Beni benden de kıskanırdım mesela.
bu başlıkta görüyorum ki sözlükte herkes muhteşem kişilikler. uludağ sözlüğün değerini bilin...
hayati ve etrafimdakileri umursamayacak kadar rahat yasiyorum, eger benden 2 tane yanyana olursa ates ve benzin misali birbirimizi mahvederiz.
hayalimdir kendimle ilişkiye girmek. zamanda yolculuk yapmak mümkün olsa ilk önce yapacağım şeylerin başında gelir.
bas gitar çalan bir kız olsam olurdum.
Emma Watson'ın birkaç yıl önce kendiyle evlendiğini ilan etmesi, halk içinde (bkz: 31 çekme) veya (bkz: mastürbasyon) gibi eylemleri akla getirdi.
Sevgili olmazdım, direkt kendimi alırdım ben.
Sanırım olurdum. Geçimli biriyim ben ama bazen bir olay oldu mu bu nasıl olacak, sen olsan ne yapardın, kesin başaramadım gibi bir ton sorgu yağmuru beni bıktırırdı herhalde.
kendimle olurmuydum düşünmem lazım mesajlaşmak iyi gelmiyor samimiyeti öldürdüğünü düşünenlerdenim.
Olurdum. Bu kadar net.
olurum kardeşim olur her türlü olur bundan.
ulan ben bile benden iyisini bulamam.
evet .off kendime neler yapardım hem de .
¯\_(")_/¯

Ne bileyim amk.
Olmazdım yalnız takılmayı seven biriyimdir.
Bunu kim, neden merak etsin.

Ha oltası olana, ekmeğinde olana hayırlı işler diliyorum tabi ama yani, cihaz yalan söylemez.

görsel
görsel
kendimi evlilik vaadiyle kandırırdım.
olmazdım. zor bir insanım ben benimle olan olmak isteyen insanlara allah sabır versin gerçekten.
hayır. hele ki şu an asla. çünkü ne duygularımdan ne de yapmak istediklerimden emin değilim.
Tabi ki, olurdum.

insan kendisiyle de, anlaşamıyacaksa, ölsün bi zahmet..
an itibariyle bosnak:

görsel
Hayır olmazdım iki cambaz aynı ipte oynamaz.