bugün

Kendimle arkadaş olurdum kanka dost kardeş sevgili hepsini olurdum , süper 10 numara bir insanım neticede.
sevişirdim bile.
(bkz: canım kendim)
kendi beklentilerimi ben karsilayamam. bunun icin farkli biri olmasi gerekiyor beklentilerimi karsilayabilen.
Acayip narsizm seziyorum üstteki entrylerde.

Ya da Ben de bir sorun var galiba.
yani ben biraz gicigimdir. kendimle anlasamam.
net. Hayır. yalnızlık iyidir en azından sizi saticak dostlarınız olmaz.
Olurdum.

Konuşabildiğim anlaşabildiğim ortak hobilerim olan, oynadığım oyunlarım ve dinlediğim müzik türleri aynı olan birisi sonuçta. Sadece kendi sorularıma kendi cevaplarımı vereceğim. Başka kimse olmayacak, sorularıma cevap veren başka AI lar olmayacak. içimde başka bir peregrin took var belki de *. Bunu ortaya çıkarabilirim sanırım. Ruh ikizimi bulabilirim kendimde sözlük.
olmazdim heralde.nabiyim lan kendimden 2tane.birini zor cekiyorum.
kesinlikle.

Parayı bu kadar savuracağıma kendime bir şeyler ısmarlardım.
olmazdım. zaten yakın olan da kaçıyor bi şekilde, bunu dürüstçe söyleyenler de var.
guzel bir soru

çok iyi iki arkadas, dost, kardeş olurduk. keşke karşıma kendim gibi bi insan çıksa.
olumlu yanıt vereceğim sorudur. yazık lan. hesap ödüyor, dert dinliyor, sen birinden dert yanıyorsun daha onu tanımadan anasına avradına sövmeye başlıyor, iltifat ediyor, fikir veriyor. daha ne olsun.
Şimdiki halimle asla olmazdım, ne yaptığını bilmeyen pespaye biriyim bu ara, ha bir de tam berduşlar gibi takılıyorum bu ara, kışlık parka yamuk bere şarap falan, şuanki halim şuanki halimle arkadaş olurdu, ama nispeten biraz daha normal olduğum halim, o olmazdı galiba, belki de olurdu.

ilginç bir sorudur, paradoks yaratır.
yalnızlığıma katılabilirsin ama konuşmak yok.*
ol(ur)dum. zira olmasaydım yaşayamazdım. mesela düşünsene kendinle arkadaş olmadığını. nasıl gülümseyeceksin? kendini dışladığını düşünsene birde. nasıl ağlayacaksın?
eğer takılınan nokta şu ise:
aman efendim ben kendime katlanamazdım. yaman efenim bir dakka bile sabredemzdim.
kendine katlan masa idin, yaşamaya da katlanamazdın.
kendimi "en sevdiğim" kadar seveceksem, olurdum. ha yok öyle düz basit arkadaş olmak söz konusuysa, yüzüme bile bakmazdım.
ooo sağlam arkadaş olur benden.
Karaktersiz yavşaklarla arkadaş olmam ben.
kendime verirdim bile.
süperim laan ben olurdum tabi hemde varya ne zaman yardıma ihtiyacım olsa kendimin yanındaa olurdum .
bu kim olduğuma bağlı. eğer yolda yürürken tanıştığım biriyse kesinlikle bana uyar. çünkü yolda giderken tanışan insanlar asosyaldir, güvenilir, onu tanımak için daha çok zaman harcarsınız hiç yoktan önyargınız yoktur o kişiye karşı ben bunu severim. fakat bir ortamda tanımışsam o muhabbet fazla yürümez zaten hakkında bazı şeyler duymuşumdur, sonra çevremdeki insanların yığınla önyargı ve palavraları sürekli kafamın etrafında kara bulutlar gibi dolanır durur. bu da beni rahatsız eder ama şunu söylemeliyim ki ben kesinlikle ön yargılı biri değilim. herkese bir şans veririm. kurşun namludan sadece bir defa çıkar geri dönüşü olmayan bir yola girer. neyse bu kadar edebiyat yeter kısacası bir çaya hayır demem.
her konuda anlaşamasak bile arada sıkılınca konuşmak için olurdum muhtemelen.
öbüşürdüm bile.

görsel

belkide dövüşürdüm bilemedim.

görsel

dövüşürdüm kesin. kafa göz girerdim böyle allah ne verdiyse.