bugün

Kendinize dısardan bir gözle bakıp elestirecek olsaydınız, arkasından söyleyeceklerinizdir.

Yaa brokoli de,

Her şeyi kendi biliyor sanki.

Fazla takıntılı.

Bir bakıyorsun konuşuyor gülüyor, bir bakıyorsun hiç konuşmuyor. Degisik!
--spoiler--
gelsin, yüzüme de söylerim.
--spoiler--
aşırı takıntılı,kasıntı,elleri de titriyor zaten normal değil bence.
her şeyi sürekli kontrol edip duruyor takıntılı galiba. bir de herkese çok güler yüzlü davranıyor başına bir iş gelmese bari bu kadar iyi niyetle. hayır bir de dengesiz, sinirlendiğinde de tersi çok pis oluyor. bir gülüp bir ağlayan cinsten, sivri dilli, inatçı bir tip.
ya ne boş adam bu.
çok daşşaklı herif...
eksiden çok hızlıydı hızın karın doyurmadığını anlayınca pistleri terk etti .

yere sağlam basmanın yükseklerden uçmaktan her zaman daha iyi ve daha emniyetli olduğunu çözdü artık .

malum insan uçamaz ama uçuyormuş gibi zannedebiliyor bazen .
napıyo lan o? mal yemin ediyorum gerizekalı. bak bak harekelere bak.
haziran gelmiş olmuş hala hırka falan, bit atacak uyuz, çok cinstir ama harbidir, güvenebilirsin ona. işten kaytardığını görmesin, arkadaş falan dinlemez, illa en iyisi olacak, cins işte.
çok biliyon(burada küfür var).
Olduğum yerde kedi gibi dönüp dururdum.
Seni tanrı olmayan anlayamaz.
Çok efendi bir çocuk.
Yüzyüze görüşelim..
Şöyle derdim. Kapı paspası yapılmayacak adamları sevdi. Sağlam gerizekalıydı. Yalnız o son yediği kazık baya iyiydi ama ona da müstehak. içinde insan sevgisi vardı.
Bu kendini ne sanıyor ya. Ya da çok şımarık ya da çok masum duruyor kesin bunda bi bok var. Kendimden de baya nefret ediyorum oysa ki.
Bu yaşa gelmiş hala arabası yok. .
iyi kız hoş kız da çok boş konuşuyor.
allah'ına kurban senin !
Ne olduğu belli değil tam bir ikizler burcu erkeği amk. Yine de kalbi güzel insan.
Ben kimsenin arkasından konuşmam yüzüne söylerim.
salaksin ve safsin. Herkese inabilcek kadar saf ve salaksin.
Bu kendini ne sanıyor lan.
“X’e diyordu şimdi kendi de aynısı oldu Mızmızlanıp duruyor.” Derdim.
Kendi kendine konuşuyor gülüyor deli gibi.