bugün

Panik atak.
valla bilmiyorum.
arada kalan, eksik, boş.
salak herif.
Yahudi oldurmeyen allahin sevgili kuluyum demesin.
görsel
tam bir roket.
görsel
Hayatın mânâsız olduğunu düşünen, tekrar tekrar tekrar tekralamaktan sıkılan, artık dünyaya sığamayan,
Bütün renkleri ezberlemiş ve tadabileceği yeni hiçbir şey kalmayan, ölmek isteyen bunalımlı biri olarak.
şanssız ve bir o kadar da bahtsız.
Sikici biri.
Fazla yaklaşmayın. Açık da oylamayın.
Salaş, yerine göre çılgın ve serkeş.
dümdüz bir insanım. arkadaşlık ilişkilerimde, sevgi ilişkilerinde falan neysem oyum. oyunla, nazla tuzla insanları oyalamaktan, hissettiklerim yerine duymak istediklerini söyleyip kandırmaktan hoşlanmam. çoğunlukla iyi bir özellik olsa da bazı durumlarda insanların pek işine gelmiyor.
Klasik kova erkeği. Ne eksik ne fazla.
kova erkeğinin özelliklerinin çoğunu taşımaktayım. sert, mert ve bir o kadar merhametliyim, haksızlığa gelemem.
Daima Normal olmaya çalışan ama hep anormal olan. Noldu hoşuna gitmedi mi? Tahtalar mı eksik geldi? Evet kafa kırık zaten hafiften. Çapraz. Hiç Sağı solu belli olmayan. Sıradışı yazsaydım balıklama atlardın ama..
Bir anket.
Dalgalandım da duruldum Koştum ardından yoruldum Binlerce güzel sevdim de En son sana vuruldum.
Sevmediğim önemsemediğim değer vermediğim insanların yüzüne hedele hödele herşeyi söyleyebilen ben

Sevdiklerim ağzıma siçınca teşekkür edecek bir insanım
Ne yapayım sevgi benim zaafım.
Devlet bahçeli bi ara beni tanımlamıştı.sağolsun.

https://youtu.be/BMbo69m9Mto
Hiçbir manası olmayan evrende hiçbir şeyi ciddiye almadan yaşamaya çalışan ve bütün sıfatlardan kaçınan; fakat aç ve evsiz kalmamak için de dünyasal birtakım şeylere tutunması gerekli olan bir insan.
Annem doğurmuş beni .
Adalet anlayışı yüksek, sadık ve vefalı.

Ayrıca bir garip kul, aynı zamanda kuzeyli*.

(bkz: 1garipkuzeyli)
Evrime, dostluğa, sevgiye, paylaşmaya ve hayattaki iyi şeylere inanır. Ölümü sık düşünür ve bu yüzden hatırlanmaya değer güzel anılar biriktirmek için yaşar.
içim nasılsa dışım da aynı, bazen avantaj bazen dezavantaj tabi bu.
Bir çok tanım kelimem ve cümlelerim olmakla birlikte bu gece size malesef ki başkaları için yaşayan bir birey olduğumu söyleyeyim.