bugün

iş görüşmesinde sorulduğunda ekip çalışmasına uygun" "sabırlı" "hareketli" vs. olarak cevap verilen yalandan sorudur.
hatta kendinizi kaptırırsanız "kuralları ve koşulları kesin olan bir iş hayatında, tecrübe ve çalışma ile beni yukarı pozisyonlara ulaştıracak bilgi birikimine sahip olmak istiyorum." diyebilirsiniz. *
hiçbir tanıma sığamayacak kadar mükemmel.
miskin. boğa burcuyum evet!
kendinizi nasıl tanımlarsınız,

bir arkadaş, yazınızı okurken güneş açtı demişti.
bir arkadaş imzamı yorumlamış, manasız mısınız demişti.
evet,
manasız
güneş.
Hayata yanlış yerden başladım...Zamansızdı yaşadıklarım. Rüzgarın oradan oraya savurduğu yaşamlardandı belki benimkisi...Yanlış saksıda büyüyen yanlış çiçek gibi...

Nereye ait olduğumu bile bilmeden, hep yanlışlar yapmıştım hayata karşı yada yanlış anlaşıldım beklide...

Sonunu merakla beklediğimiz bir kitap gibi bazen, Bazen de 'doyasıya yaşa hayatını be' dedim kendimce, yine olmadı...
Çünkü kimine bir sondu kitabın son sayfası, kimine yeni başlangıçlar... Ben yarım bırakmayı seçtim...

Sustum hayata...

Başkaları yazsın diye kitabı, yeni başlangıçlar olsun diye...Yaşamı sarıp sarmalayamadım hiçbir zaman, hep kıyısından köşesinden tutunmayı becerebildim sadece...

Denizlerin kıyıya vurduğu her dalgasında bir parçam karıştı denize, her dalgada kıyıda kalan küçük köpükler olabildim yalnızca...

ama her şeye rağmen sevdim yanlışlarımı doğruları bulmak adına sevdim...

Ve...
Toplamında sonuç hiç değişmedi, yaptığım en doğru yanlışım buydu belkide,
Ben hep ben oldum...

Elimde kalan, bir avuç kırgınlıkta olsa..
Tüm zıtlıkları aynı anda bünyesinde bulundurabilen, bazen bu zıtlıkları dengesizliğe kadar giden, çevresindeki insanların anlamakta zorlandığı ancak iyi niyetli, kendi halinde bir zat-ı muhterem.
esmerim bir de yaşlandım artık. *
Sessiz sakin düz insan.
bir kul.
Duygusallık var. Asla sinir yok asabi değilimdir yani sigara ve alkol alışkanlığım yok. Yüzmeyi severim. Kitap okumak ve film seyretmek favorilerimdir. Yarışmaya hazırım teşekkürler.
o kelimeler daha doğru sıraya gelemedi.
boşboğaz kendini zeki sanan aptal embesil egolu bir göt lalesi, şayet dışardan kendimi gözleyebilseydim muhtemel bu yorumu yapardım.
(bkz: şapşik)
Ben henüz kendimi tanıyamadım şeklinde cevaplayacağım sorudur. Şuanda kafamda birsürü deli gibi sorunlar varken kendimi sorgulamaya fırsat bulamadım. O kadar yoğunum.
Hareketli heyecanlı hiperaktif egzantrik spesifik espritör ama bir o kadar kendisiyle çelişen insanlardan kaçan, korkak, özgüven patlaması yaşamasına rağmen özgüveni diplerde olan, takıntılı, kafasına koyduğunu yapan aşırı inatçı. Vay be neymişim ben.
tanımlamam.
Genel olarak başarısız bir insan olarak tanımlarım. Başarız bi insan olduğuma üzülmem dışında bi de neden başarılı olmak istediğimi bilmemem var.

Yani ne yaşadım da insanların bu kadar ilgilerine sevgilerine onaylarına muhtaç biri oldum onu da bilemiyorum.

neden bunu hazmettim onu da bilmiyorum.
kendimizi belli kalıplara sokacak kadar düşmedik.
Hıyar, ezik, bi işe yaramayan.
Sefa pezevengi.
sana bi kafa atarım !

benim huyumamı ihtiyacın var, yapacağım işe mi ?!

iyi huylu mıymıntı arıyorsan, başka kapıya !

amatör !
Bir adıma on adım giden, sevgisinin önüne duvar koyamayan kıskançlığını da sevgisini de öfkesini de lak diye masaya bırakan sonra da gram takılmayan katıksız bir malım...
yapışmaz, yapıştırmaz.
(bkz: soğuk)
depresif.