1. 1.
  genelleme yapmış gibi oluyorum ama olsun yapayım, kendini uçuk kaçık zeki sanan cool takılmaya çalışan bazı aptal arkadaşlarımızın durumudur. sonrada birde şöyle bir tribe girerler, (bkz: zeki insanların yalnızlığı seçmesi).
  7 -3 ... nickimde bile degilsiniz
 2. 2.
  kendini zeki sanan insanın kaderidir yalnızlık, zira kimse ukalalıktan haz etmez. ancak zeki ve yalnız olan insanlar da vardır. çünkü -görece- aptallarla iletişim kurmaya çalışmak zekadan çok sabır işidir. ha bir de yalnız olan herkes zeki olmayabilir. bazen bilmek için anlamak gerekmez.
  1 ... htgg
 3. 3.
  ukalalığın yarattığı iticilik sonucudur.
  2 -1 ... yenidunya atlasi
 4. 4.
  çok ders çalışarak başarıya ulaşan insanların kendini zeki sanmasıyla aynı şeydir. zira bunlar ders çalışmaktan arkadaş edinemezler.
  2 ... 0111
 5. 5.
  gerçekten zeki olsa da yalnız kalacaktır. sonuç itibariyle zeka doğruları görmede en önemli araçtır. eee ne demişler doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.
  1 ... hang0ver
 6. 6.
  çünkü zekilik sanmakla olmaz diğer insanların da senin hakkında zeki olduğunu düşünmesiyle ilgilidir ve bu yüzden kendilerini zeki sananlar sadece kendini beğenmişlik yaparlar. yalnız kalmaları da onlara müstahaktır.
  1 ... alexanderdelarge
 7. 7.
  Yanlistir.
  ... kromozomcusizofren
 8. 8.
  Ülke cahil kaynadığı içindir.
  ... tenete