bugün

avukat olduğunu videonun iliklerine kadar işlemiş görgüsüz kadındır.

https://mobile.twitter.co.../1182260035394641921?s=19
Avukat değil ürün yerleştirme videosu.
megaloman sanırım kendisi.
chanel çanta
lois vitton cüzdan
louboutin ayakkabı
airdpods
iphone xs
mercedes araba

ablam resmen ben zenginim siz fakirsiniz demiş.
Herkes herşeyin videosunu çekiyor kadın duruşma videosu çekince sıkıntı olmuş. Muhtemelen kadın instaci falan millette yazmıştır yap diye yapmıştır. Izlenince sıkıntı yok yapinca olay oluyor. Daha neler yapıyor millet.
Benim avukatim birak özel söförü, özel arabayi, bisikletle gelip gidiyor adliyeye. Onu da gectim, adam 54 yasinda saci basi daginik geziyor ortamlarda. Adamin avukat oldugunu kendisiyle tanismamizdan 2 yil sonra ögrendim. Bir tane davami kaybetmedi.
Bundan sonra bakimsiz avukatla calismayacagim. Davayi kaybetse de olur. En azindan hakim karsisinda bir izlenim birakmis oluruz.
şimdi bu kadın avukatım olsun ben davayı kaybetsem de gam yemem der misiniz?

nah dersiniz. kadında ego tavan. tipik görmemiş, zengin çocuğu türk kızı.
Baba parası avukatı biraz , mesleğin değeri bu tür kişiler yüzünden düşüyor.
Adam yorumda "Bu beni savunacağına Google'den bakar kendim savunurum." demiş.
Arkadaş çevrelerinde birbirlerini gaza getiren kişiler vardır ya hani... Bu kadına da muhtemelen "bir video çek de avukat nasıl olur görsünler" tadında bir gaz vermiş olmalılar. Bu da baya abartmış; şoförlü araç, marka eşyalar, güneş gözlüğü, vs... Arada da duruşmalar hakkında kısa bir bilgi verebilmiş sonunda.
Umutlandım birden. Bundan avukat oluyorsa ben vali bile olurum.
Ülke olarak hazır değiliz..

Ama ben beğendim.. Medeni cesaret..

Görsel çağda oda reklamını yapmış..
Baro odası çağlayan ikinci kat b blokdaki baro odası.

Çok şükür bu meslekte yıllar geçtikçe şöyle bir tipe dönüşmedik.

Ayrıca baro reklam yasağını deldiği için cezayı yapıştırır buna.
(bkz: Başkası adına utanmak)

(bkz: Şakaysa hiç komik değil)

Ayrıca duruşmalar çok uzun sürmez. Duruşma sırası gelmesi uzun sürer genelde
bu ülkede ekonomik kriz yok, sadece biz paranın aktığı yönde durmayı beceremiyoruz...allah daha çok versin ablacım...mafya avukatı sanırım, para sıçıyor kanımca.
Yanlış meslekte top koşturduğu muhakkak. Ablamız resmen harcanıyor. Ama bir yandan da bu mesleği adabı ile yapanlara da üzülmüyor değilim.
Belki de eğitimi iyidir? ön yargı iyi değildir. Sosyal medyayla ilgili bir çalışma olabilir.
Konuşana kadar kamu spotu sandım amk.
instagramı

https://www.instagram.com/fatmabegumkacmaz

güzel hatunmuş
Her sey Lenova’ya kadardı.
Avukatlık ücreti muhtemelen piyasadakilerin 2-3 katıdır. Bildiğin suit avukat. Umarım bu vlogun hakim savcı çeşitleri yoktur.
Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bir nevi kendini tanıtmış. Hitap ettiği Müşterisi artar. Ayrıca o geniş alın tam avukat kafasına işaret eder.
hukuk ve tip nitelikli okullarda olup nitelikli ögrencilere egitim vermeli.