1. 1.
  (bkz: ironi sıçmak)
  1 ... andarkankabrides
 2. 2.
  (bkz: ironi)
  (bkz: adam haklı beyler)
  1 -2 ... dar hejirok
 3. 3.
  Dağda gezerken birinin ayağına taş batmış uyy demiş bir diğerinin karnı acikmis gurr demiş al sana uyygurr Çinlileri.

  Ya böyle işte dostlar.
  -6 ... bnibnibhtrni
 4. 4.
  Yavşakca bir başlık. Bize genel evlerde zorla satılan bir kürt kızı gösterin uygur kızları çinin farkı bölgelerinde genel evlerde zorla çalıştırılıyor anne karınında ki güneş görmemiş bebekler lokantalarda çinli zenginlere servis ediliyor biz ne yapıyoruz ana rahmine türk düşmanlığı ile düşen kürt çocuklarını başbakan bakan millet vekili sanatçı bile yapıyoruz . Çinliler uygur türklerinden içtikleri suyun hesabını türlü işkencelerle ödedirken bizler aman kürt kardeşlerimizin kalbi kırılmasın diye yıllarca odemedikleri faturaları ödüyoruz . Yine hem osmanlıda hem cumhuriyette rahat durmayıp sayısız isyan çıkartan bu pers dağlılarına insan olurlar düşüncesiyle alınlarındaki piç yazısını türk kimliği ile siliyoruz. Ama yinede bu pers artıklarını mutlu edemiyoruz. Bizim dilimizi yasakladınız diyen yavşaklar türkçe bilmeyen dedeleri ile kürtçe konuşuyor türkçeyi yıllar sonra öğreniyor çocuklarına kürt isimleri veriyor ama hala yasaklı bi dilden ezilmiş bir milletten söz ediyorlar . Gerçekten bu aglamaktan başka bi bok bilmeyen topluluk uygurların karşılaştığı asimilasyon ile karşı karşıya kalsaydı bugün nüfusları on milyon olabilir miydi türkçe bilmeyen dedeleri ebeleri olabilir miydi. Uygular bugün şu saatlerde daha önce yaşadıkları katliamlardan daha büyüğünü yaşıyor bizim ağlamakla ünlü pers artıkları da her türlü kahpeliklerine rağmen rahat rahat yatıyor küresel devletlerin kucağında devlet hayalleri ile orgazm oluyor. Hak ile batılin karşılaştirması olmaz sizlerin davası kadın ticaretinden uyuşturucu satışından hırsızlıktan gavatliktan geçer kürtçüluk davası budur ağlamak yerine elinizdeki silahları molotofları bırakın köpeğin bile sahibine yavşaklık yapmadığı dünyada yavşaklik yapmayın.
  3 ... besiktas3358
 5. 5.
  ilber ortaylı olaydı eyiydi dedirten öngörü. faşizm, her yerde faşizmdir.
  2 ... zar gana dan adam
 6. 6.
  anne ironi sıçtım gel yıka.
  1 ... yok herif
 7. 7.
  (bkz: kürt ironi yaptığını zannederse vol 124125125)
  2 ... sigara icmiyorum
 8. 8.
  kürt bir arkadaşın yaptığı başarılı bir ironidir. ona buna "sen türk'sün" diyen yarrak kafalı ırkdaşlarım da bu örnekle anlarlar umarım yaptıkları zontalığı.
  -2 ... by myself but not alone
 9. 9.
  zulüm ve faşizm her yerde zulüm ve fasizmdir. insanları asimile edip/ etmeye çalışıp ' ama biz daha az ezdik ' demenin mantığı yoktur. neticesinde diyarbakır cezaevinde işkence edenler de , uygurlari katledenler de, afrika yi fransizlastiranlar da aynı zihinlidirler. 'kim daha az yaptı' yi konuşup sidik yaristirilacak en son konu budur.
  1 -1 ... superguy
 10. 10.
  Doğruya doğru diyemeyen türkler'in kendilerini orta asya'dan kovan çin halkına karşı tükenmeyen kompleksi...

  Uygur dediklerin devşirilip müslümanlaştırılmış, aslen çinli olan yöre halkı...

  Tıpkı balkan türkü dediklerinizin de müslümanlaştırılmış slav olduğu gibi..

  Milosevic senelerce aynı şeyi söylemedi mi zaten?
  -4 ... nokia3310