bugün

aşk mu nolur söyle yerlerdeyim yerlerde.
kişi kendini tanımadıkça bir çok mühim meseleyi kavrayamaz. en önemliside bir yaratıcıyı tanıyamaz.
sinir anında bir zamanlar ben bende olmuyordum. tanımayı bırak kim olduğuma bir bakmıyordum.
nasıl delirdiysem bir gün çalıştıgım marketi arkadaşıma bırakıp beni sinirlendiren insana zarar vermek fikri ile 40 dk lık yol yurüyerek yanına ulaştım. hesaba katmadığım ise o 40 dk lık yolda sinirlerimin yatışacağı.hayır boşu boşuna onca yolu bi gaz gittim sonuç, affettim.
Zaman zaman hissedilendir.

Farketmeden değişiyoruz, geçen zaman sinsi sinsi çalışmış oluyor ruhumuzda.

görsel
çevremden aldığım yorumlarla kendim hakkında düşündüklerim tutmayınca şüpheye düştüğüm olay. ya olduğum gibi görünemiyorum ya da göründüğüm gibi olamıyorum.
olur arada öle şeyler, çokta şeyetmemek lazım.
daha hiç olmadı. Napıyorsam bilinçli yapıyorum. Bazen isteyerek de Tam bir pislik olabilirim..
özünde kötüdür aslında. insan kendine yabancı kalırsa herkes ona yabancı kalır , son derece psiko sosyal boktan bi durum bence.
Kendini gerçekten (mutlak anlamda) tanıyan kaç kişi var acaba!?..
Bir bocalamaktır.
Daha korkuncu "kendini tanıdığını sanmak"tır.
Bana kendini nasıl biri olarak tanımlarsın ya da kendini 2 3 kelimeyle anlat dendiğinde ayıktığım durum, aklıma hiçbir şey gelmiyor.
Büyük olasılıkla ayrıca ne istediğini bilmemektir. Ne istemediğini de.
insanların tanıdığı kadarını tanıyorum çünkü onu insanlara tanıtan benim.
Olur öyle. Bir ara hiç kimse kendisi hakkında tam olarak rasyonel düşünemez ve bu nedenle kendini tam olarak tanıyamaz gibi bir şey okumuştum. Hatta bunun deneyini mi ne yapmışlar. Deneyde olduğundan habersiz deneklerin hepsine daha bu sizin karakter analiziniz diye bir mektup vermişler. Daha sonra Deneklerin çoğunluğu bu tamamen beni anlatıyor gibi şeyler demiş. Ancak hepsine verilen mektup aslında aynı imiş.
O kadar kötü oldum ki bunu düşünecek şey bile olmadı.
düşündüğüm tüm o kötü hayallerden ve intikam planlarından sonra artık ben kimim diye düşünerek başıma gelendir.
Çok iyi tanırım.
criminal minds' ın bukalemun adlı bölümündeki, kadınları sonunda öldürmek için tavlamak amacıyla farklı kılıklara bürünen dolandırıcı seri katilin yaşadığı tecrübe.