bugün

kendine ilişkiler konusunda güvenmeyen yalnız adamlardır.
seksiliğin sonradan eklendiğini unutan Ata Demirer ler
(bkz: ben seksi değilim makine mühendisiyim)
-bir kadın tarfından ilgi duyulunca şımaran erkek modeli.
sözlükte varsa süper eksilenebilecek erkek türüdür.
(bkz: süper seksi erkek)
(bkz: süper eksi vermek) *
eger gercekten seksi ise öyle sanmasi normal erkeklerdir. * *
etrafta ağzı açık ayran budalası gibi her gördüğü cüzdanı şişkin adama''ay çok şekeeerr'' ''nasıl yakışıklıııııaa'' şeklinde yavşayan kızlar olduğu sürece olmaları çok doğal olan erkeklerdir..
arkadaşlarına* her gün kimin asıldığını anlatan, kızlarında kekoları varmış dedirten hadiselerin sujesi insan olmayasıclar.
kadın arkadaşlar toplandığında, dedikodusu yapılıp gülünen erkektir. kendini seksi sanmakla kalmaz, seksi çok iyi bildiğini sanır. erekte olmakla, cinsel yeterliliği eş tutar. g noktası lafını duymuş ve seks konusunda muazzam bilgi ve deneyime sahip olduğuna inanmıştır. kadının orgazm olup olmadığını bile anlayamaz. bellidir ki, onlarca orgazm taklidinin kurbanı olmuştur. kadınların seksten anlamadığını, eksiklerini görmediğini sanır. bilmez ki, duvara çentik atarken, kadınlar onu eleştiriyordur.* *
(bkz: sıpa) *
salaktırlar.
budala tipli erkeklerdir. aslında bir b.ka benzemeyen tiplerdir.
yaz aylarında, meltem rüzgarları eşliğinde, güneşin renk değiştirici, yakıcı ışınları altında bir süre kaldıktan sonra vücuttan yeterli suyun kaybolmasının ardından, oymalı slip mayosuyla denize doğru giderken kendini kasıp, omuzlar yukarı, göğüs dışarı komutunu merkezi sinir siteminin en hızlı şeritlerinden geçiren biçare erkek.
(#1635298)
überseksüel olabilir.
bu gerizekâlı erkek modelleri aynı zamanda her şeyi süperini ben yaparım havasındalardır.en çok başvurdukları süperlik konularından biri de , örneğin; ben iyi araba kullanırım durumudur.trafiğin altını üstünü getirir beyinsizler...
aptal kızların götlerini kaldırdığı erkeklerdir..
(bkz: superman)
sanmakla kalırlar. halbuki seksi erkekler sanmaz, bilirler.
misal;
(bkz: karga)
ayrıca çok iyi sevişiyor diyorlar... Ben diyenlerin yalancısıyım...
bu kişiler gayet starbuck's ta mevcut bulunmaktadır. natilius ta falan da varlar. kendini kaybetmenin en büyük göstergesidir.
aslında antipatik olduklarını anlamayan erkeklerdir.
muhtemelen tipsiz er kişidir. yakışıklı bir erkek bu kadar iddialı bir salaklık yapmaz, yani yapmamalıdır. tipsizim ama seksiyim, gözlerini kapat ve sevişelim diye geberen adamdır.özgüveni şeyi kadardır.
sözlükte süper eksi yiyecek erkeklerdir muhtemelen.
artistik ve yamuk gülücükler atan ibişlerdir genelde. gülerken tek kaşlarını falan da kaldırırlar. zeka geriliği çeken et parçalarıdır.
(bkz: johnny bravo)**
güncel Önemli Başlıklar