bugün

chp li veya akp li olmak.
Bir türk takımı yabancı bir takımla maç yapınca türk takımını desteklemek gibi birtakım yollardır.
Sözlükte sekhmet07 tarzı enrty girmek.
(bkz: alkollü whatsapp kullanımı)
30 yaş üstü bir erkekseniz üzerinde "say hello to my little friend" yazısının altında aşağı doğru giden bir ok işaretinin olduğu siyah bir tişört giymek.

my "little" friend nedir yahu? herif yenilgiyi çoktan kabul etmiş.
metroda arkadaşlarınla bağırarak şarkı söylemek, halay çekmek, bilimum oyun havaları oynamak...cok hoş herkes size bakıyor... ha bide sehrin kalabalık meydanında yarı çıplak dans etmek var, ama ona girmeyeceğim..
sözlükte ettiğin küfürü bir de ananın babanın ablanın kız kardeşinin yanında et bakalım, vay be kardeşimiz ne denyoymuş olarak anıl.

not: mutlaka deneyin bunu sözlük yazarları, anan da deneyebilirsin mesela.
bir anlık azgınlık sonucunda, seks temalı entry girmek ve başlık açmaktır. napsın sevişemiyor seks temalı başlık açıp kendini tatmin ediyor garibim.

kanıt: sol frame.
bir de bunu bilinçli kendilerine işkence etmek için yapan,bunu anlayışsız topluma karşı bir kendini savunma aracı haline getiren hassas, mazoşist ruhlu insanlar vardır.
sözlük yazarı olmak. yada troll'ü diyim.
starbucksa gidip ben bi oralet alayım demek.
gondola bindikten sonra gondolun hizina bagli olarak poponun kalkmasi sonucu:
'g*tum kalkiyo, g*tum kalkiyo' diye bagirmak.
Son derece sessiz ve ağırbaşlı bir ortamda, başkalarının tebessüm etmeye bile tenezzül etmediği kıytırıktan bir espriye kahkahalarla gülmek, bütün gözler sana çevrilince sinip suspus olmak.
toplum icinde gegirmek, catir cutur osurmak ve burun karistirmaktir.
dirsekle kalem tutmaya çalışmaktır kesinlikle.

dirsek kurşun kaleme sert bir şekilde temas eder ve damar ile liflerin üst üste gelip basınca uğramasından dolayı elektrik çarpıyormuşsun hissi uyanır. ve çığlığı basarsın.
yaşadım, biliyorum.

zürafa : huaaaaaaaığğhh...
hoca : zürafa... oğlum hayırdır ?
zürafa : hocam kalemi dirseğimle kavrayım diyordum...
hoca : çık lan dışarı !
boş mesaj yollayın, karşınızdaki mesaj yollamayı bile beceremediğinizi sanıp size aptal muamelesi yapıyor. denedim, %100 çalışıyor.
universitede derste catir catir osurmaktir.
-espri yapmaya kasmak
-kendini övmek
-bilmediği konuda ahkam kesmek.
fütursuzca konuşun. sesiniz kısılana kadar, aklınıza gelen ilk kelimeyi, düşünmeden, tereddüt etmeden, çekinmeden söyleyin. sonra gerçekten güzel rezil olursunuz.
çıkamayacağını bile bile ton yükseltmek . (bkz: bir tek dileğim var mutlu ol yeter)
kendi ismini bile hatırlayamayacak kadar sarhoş olmak yeter de artar.
sevgilinize bilinçli olarak yanlış msj atmış gibi yapmak ve onun bu durumu ayıkması (yaşadım biliyorum çocukluk işte oluyo böyle seyler.)
cok önemli bi sey konusup masaya dirseğini dayamısken o dirseğinin kayıp düsmesi ..
kesinlikle ama kesinlikle derste sessizlik olduğu anda iğrenç bir espri yapıp sadece yapan kişinin gülmesi.*
ben bunu sözlükte hep yapıyorum, entry tarihine bakmadan yazara mesaj atıyorum. sonra bir ara jeton düşüyor, bir bakıyorum tarihe 2006, üzerinden 4 yıl geçmiş. insanlar da yazık beni kaale alıyorlar.
güncel Önemli Başlıklar