1. 1.
    bunun için bazı insanların yaratılışlarından gelme üstün bir yetenekleri vardır sanki kendini rezil etmek için özel çaba harcıyor gibi dursalar da aslında bu onların doğasında vardır. for example; inek şaban tiplemesi.
    ... mor2642
  2. 2.
    bir doktor adayının,reçete yazma sınavından muvaffak olacakken * son anda kaşeyi ters basıp *ters köşe olması...
    1 ... soleum
  3. 3.
    yeni tanıştığınız, edebiyat aşığı bir kıza, "yarın reşat nuri güntekin'in imza günü varmış gidelim mi" diye sormaktır.
    4 ... ben hep 17 yasindayim
  4. 4.
    toplu bir ortamda gaz kacirmak, fermuari acik unutmak, hoca sozluye kaldirinca hicbir soruyu bilememek ve herkesin guldugu cevaplar vermek, isimleri unutmak, yururken dusmek.
    1 ... canarel
  5. 5.
    kral tv de vj olmak.
    1 ... etka10
  6. 6.
    yere kapaklanma.
    1 ... morjivet
  7. 7.
    rezil bi kadınla evlen, o seni daima rezil eder. boşuna yorulma ondan diyorum.
    1 -1 ... yolgezer
  8. 8.
    aşktan geçer. öyle şeyler yaptırır ki size, bırakın elalemi aynada kendi yüzünüze bakamazsınız.
    6 ... guzunamca
  9. 8.
    kokmaz diye güvenip yaptığınız ossuruğunuzun kokusunun önce kendinizde iğrençlik hissi vermesi sonra adım adım füzyon hızıyla çevredeki az samimi insanlara nüfuz etmesi...ispatlanamayan kuşkulu bakışlar.
    2 ... aribra
  10. 9.
    yolda yürürken düşmek * en etkililerindendir.
    2 ... bordoblue