1. ?.
  ağzından hiç namus sözünü eksik etmeyen kızdır, sütten çıkmış ak kaşık sanar kendini, benim deyimimle altı karhane üstü minaredir, alt katta zevk-i sefa yaparken üst katta insanları ibadete davet etmeyide ihmal etmez, başka bir deyişle çılgın bakirede denilebilir; alt kata dokunma sen en iyisimi üst katlara çık demeyide ihmal etmez ama bilmezki namus kanda başlar beyinde biter, ahlak fakiri insandır.
  1 -1 ... nipla
 2. ?.
  (bkz: bekaret beyindedir) sözünün yılmaz savaşçısıdır. yanlış anlaşılmasın, bu söz, ikili ilişkilerdeki iyi niyete ve sadakate vurgu yapan doğru bir söz olmakla birlikte, savunucularının artması ve ve bu sözü yaptıkları her pisliğin kalkanı olarak kullanmalarıyla birlikte saçmalığın daniskasına dönmüştür. dünya yanlıştır, onlar doğrudur. o hep iyi niyetlidir de, arkadaş çevresi kötüdür. ıdıdır da bıdıdır. kızılcık sopasıyla dövülesidir.
  1 ... beat
 3. ?.
  (bkz: 5000cc)
  ... azarath
 4. 1.
  akıllı erkeklerin farkına varacağı motordur. kendini rahibe sanmakla kalmaz, sandırır da. en kötü tarafı da budur. kim bilir kaç beygir gücündedir de, uyutur bazılarını.
  2 ... tepesersemi
 5. 2.
  http://img222.imageshack.us/img222/2981/6gg8.jpg
  1 -1 ... xabiasvili