bugün

Osmanlı padişahları Haremlerinde am üstünde ceviz kırarken dedesi köyünde ırgatlık yapan Anadolu çomarıdır.
oyuncak at üstünde elinde ekmek bıçağı ile diriliş ertuğrul izleyen bir kuş beyinlidir.
a haber izler.
tımar sahiplerinin tarlasında götü sikilen atasına bakmadan kendisini osmanlı torunu sanan cahil, virüs kılıklı zavallılar bunlar.

elinde tencere tava diriliş izleyen saman kafalılar bunlardır.

ulan birey olduğun demokratik düzene(meşrutiyet yahut cumhuriyet) özlem duy, saltanata değil. bok kafalı!
anadolunun bağrında yaşayan vatan sevdalısı gerçek osmanlı torunu ırgattır. batılılar eğlence alkol düşkünü insanlar bilemez. evet..
görsel
kendi atalarının sirozdan öldüğünü bundan dolayı osmanlıyı seven ırgattır. evet..
doğru tespittir.
Osmanlı'nın içini yiyip bitiren çürüten yobazlığı geri kalmışlığı görüp 1700'lü yıllarda, insanlara bir kimlik bir aidiyet kazandırmak için batı da başlayan milliyetçilik akımını 1800''lü yıllardan itibaren Osmanlı devleti içinde uygulamaya kalkan insanların yaşadığı çileyi bilmeyen cahildir.
Hele ki sanayi devrimi yeni kıta ticaret yolları dünya sömürgeciliği açısından Osmanlı'nın parçalanma yok olmasını ayan beyan gören uyaran nice insanlar bunu kelleleri ile ödemiştir.
Devleti saran yobaz yapı Osmanlıyı yıkmıştır.
1725 yılında 3. Ahmed ve 1892 de Osmanlıcılık sevdasında olanların en çok sevdiği padişah Abdülhamid hemen hemen aynı sebep ile batı tarzı giyim diyerek din iman gerekçe gösterilerek başı örten serpuş örtü tamamen başı vücudu örten çarşaf yasaklarını bilmeyen cahiller dersek haksızlık olmaz.

Ordu'nun üretimin toplumun devlet yapısının sanayinin önünde engel olup Osmanlıyı çürüten yıkan bu yobazlardır.
Her yeniliğe gavur icadı diye karşı çıkan ama Hıristiyan Fundamental düşünceyi islam'a sokan da bunlardır. Osmanlı da yargı sistemini hukuku engizisyon sistemine çeviren ve ilerlemeyi yok eden de bu yobazlardır.
Nice padişah vezir sadrazam kellesi almış, şeriat isterik diye ayaklanmış Osmanlıyı yıkan bu yobaz takımı her devirde her millet de olmuş olacak...
bu görsel de durum açıkça belli.
gerçek osmanlı torunları ile çakma osmanlı torunları.
aslında osmanlıyı yaşatan ile yıkan çürüten kanserin resmi.

görsel
görsel
lara adra.
2. abdülhamid'in torunlarından (torununun torunu) paris de yaşıyor.
türkiye'ye gelse "ben osmanlı torunuyum" dese kim ona saygı göstermez?
görsel
sultan vahidedin ve halife 2. abdülmecid'in torunu neslişah sultan.
çok iyi at biner.
ülkücüler bilir "atın üzerinde ise türk'dür, atın üzerinde duramıyorsa yük" derler. hem osmanlı torunu hem ata binebiiyor.
al sana osmanlı torunu.
görsel
mihrimah sultan, sultan reşat'ın torunu, yeşil gözlü prenses.
elimde imkan hepsini türkiye'ye toplardım.
ekranlara medyaya çıkarır hükümet de aileden çocukdan sorumlu bakan yapar, tv de aile eğitim gelişim sosyal hayat konularında program yaptırırdım.
düşünebiliyor musunuz?
yobazlar biz osmanlı torunuyuz diye ortalıkta gezmelerini...
görsel
mihrimah sultan, sultan reşat'ın torunu, yeşil gözlü prenses.
elimde imkan hepsini türkiye'ye toplardım.
ekranlara medyaya çıkarır hükümet de aileden çocukdan sorumlu bakan yapar, tv de aile eğitim gelişim sosyal hayat konularında program yaptırırdım.
düşünebiliyor musunuz?
yobazlar biz osmanlı torunuyuz diye ortalıkta gezmelerini...
görsel
sultan 5. murad'ın torunu. ayşe gülnev osmanoğlu sutton. tarih ve politika eğitimi almış. ingiltere de yaşıyor.
bu insanlara türkiye'ye gelin deseler ve gelseler (gelmezler) kara çarşaflı, türban tartışması yapan osmanlı torunuyuz diyen insanlar bunları taşlar.
tıpkı padişaha karşı şeriat isteriz diye ayaklanıp yapılan ilerleme yeniklerin önünü kesip osmanlıyı ortaçağ karanlığına sürükleyip padişah vezir sadrazam gibi nice değerli insanların canlarını aldıkları gibi bunlarında hayatlarını zindan ederler.
ve en favori olan...

görsel
13.4 iq değerine sahiptir.
güncel Önemli Başlıklar