1. 1.
    kendini kamyona asarak intihar eden adam

Türkiye'de yoksulluk, geçim sıkıntısı gibi sebeplerle intiharlar yaşanmaya devam ediyor. Konya’da evli ve iki çocuk babası kamyon şoförü 37 yaşındaki M.Ç, maddi sıkıntılar nedeniyle Konya Kamyon Garajı’da intihar etti.

http://www.cumhuriyet.com...arak-intihar-etti-1721179
    12 -4 ... traveler of secret moments
  2. 2.
    allah rahmet eylesin yaşamak gerçekten zor geçim yaşam sıkıntısı ve duygusal problemler yüzünden.
    5 ... nick koymayi unuttum
  3. 3.
    Kredi borcum var. Orospu çocuğuyum 2 gündür tatil diye evden dışarı adım atmadım para gitmesin diye.

Fotosentez yapıyoruz amk.
    14 -1 ... sahibinin sesi
  4. 4.
    Allah rahmet etsin.
    Giderken çok şey söylemiş bu vatandaş anlayana.
    8 -1 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    Baksene ehonomi coh gozel
    Herkes reyizi gisganiiiii.
    12 ... pilihozlu haci baron bey
  6. 6.
    Allah rahmet eylesin. Ama kamyon, tır şoförlerinin maddi sıkıntı cekmesi neredeyse imkansıza yakın.
    Gayet güzel paralar kazanıyorlar. Hele yurtdışıysa ve alınan para döviz ise.
    Bu asmanin maddi sikintiyla ilgisi yoktur.
    6 -12 ... toskaa
  7. 6.

Elazığ depreminde ücretsiz yük taşımıştı.

Ağır olan kendi yüküydü. Taşıyamadı ...

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
    8 -1 ... traveler of secret moments
  8. 7.
    Yeni gelişme ....

Sputnik’in ulaştığı emniyet kaynakları, yapılan araştırmada Çankaya’nın kayda değer bir borcu olmadığını, eşi ile boşanma aşamasında olduğunu, eşinin yaklaşık 5-6 aydır ailesinin yanında bulunduğunu söyledi.

https://www.google.com/am...cu-yoktu-esi-ile-bosanma/
    5 -1 ... traveler of secret moments
  9. 8.
    fetöcü sanırım. ülkede kriz var algısı kasmaya çalışıyorlar.
    2 -1 ... ebu nadya el batmani
  10. 9.
    Bir buhran yaşadığımız açık ve biz bunu kabul etmesekte bu böyle. Her insanın çeşitli sıkıntıları var, bizler kötü gününde dostlarımızın, akrabalarımızın yaşadıkları maddi veya manevi sıkıntılarda yanında olmayacaksak kimse kusura bakmasın yaptığımız iyi gün dostluğudur. intiharı çözüm olarak gören birileri varsa suçlu o değil onu intihara sürükleyenler ve mağdura destek olmayan bizleriz.
    3 ... kurena