bugün

görsel

Türkiye'de yoksulluk, geçim sıkıntısı gibi sebeplerle intiharlar yaşanmaya devam ediyor. Konya’da evli ve iki çocuk babası kamyon şoförü 37 yaşındaki M.Ç, maddi sıkıntılar nedeniyle Konya Kamyon Garajı’da intihar etti.

http://www.cumhuriyet.com...arak-intihar-etti-1721179
allah rahmet eylesin yaşamak gerçekten zor geçim yaşam sıkıntısı ve duygusal problemler yüzünden.
Kredi borcum var. Orospu çocuğuyum 2 gündür tatil diye evden dışarı adım atmadım para gitmesin diye.

Fotosentez yapıyoruz amk.
Allah rahmet etsin.
Giderken çok şey söylemiş bu vatandaş anlayana.
Baksene ehonomi coh gozel
Herkes reyizi gisganiiiii.
görsel
görsel

Elazığ depreminde ücretsiz yük taşımıştı.

Ağır olan kendi yüküydü. Taşıyamadı ...

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
Yeni gelişme ....

Sputnik’in ulaştığı emniyet kaynakları, yapılan araştırmada Çankaya’nın kayda değer bir borcu olmadığını, eşi ile boşanma aşamasında olduğunu, eşinin yaklaşık 5-6 aydır ailesinin yanında bulunduğunu söyledi.

https://www.google.com/am...cu-yoktu-esi-ile-bosanma/
sebep olanların, sessiz, seyirci kalanların allah bin belasını versin.

var mı ülkeyi yönetenlerden bir yorum, bir açıklama? yok. söyleyecek çok şey var ancak anlayan yok, dinleyen yok...
Bu kaçıncı intihar?

20 senedir Ecevit’e atılan yazar kasayı konuşanlar nerde?
konya nakliyeciler oda başkanının ifadesi ortada, borçları yüzünden intihar etti diyor. kimse karısıyla kavga ettiği için intihar etmez, insanlar boşanabilir. ayrıca boşanmaların çoğu da ekonomik sebepler, bırakın boş konuşmayı.
emniyet de kendi işine baksın. nakliyecilerin hepsi zor durumda.
Ben cinayet olma ihtimalinin olduğunu düşünüyorum. Cesedin duruş şekli ve kendini astığı mesafe enteresan geldi.

Yukarıdan yani aracın kupasından boynuna ipi geçirip atlamış olsa o mesafede ayakları hemen yere değeceği için zor görünüyor. Mesafe vermeyip yavaşça kendini bıraksa yine zor gibi duruyor.

Ekonomik sıkıntılar gerçekten çok kişinin canını yakıyor bu ayrı konu bu yüzden intihar eden çok insan var ama cesedin pozisyonu bana cinayet olabilir hissi verdi.
yok be oğlum, ne intihar süsü, hep ekonomik sebepler bunlar.
Cesedin asılı olduğu yükseklik benim de dikkatimi çekti. Adamın ayakları yere baya baya basıyor. Bir insan ölmeyi ne kadar çok istese de bu şekilde kendini öldüremez. Nefes alma dürtüsü mutlaka baskın çıkacaktır.
cesedi ilk görenlerin müdahalesiyle cesetin aşağıya doğru inmiş olması muhtemel.
Ekonomimiz çok iyi olduğu için intihar sebebi kesinlikle maddi problem olamaz.
Ha buradan yalayınız.
güncel Önemli Başlıklar