bugün

hemen ülkeye alınıp beleşe üniversite okumasını sağlamalıyız. araplara yaptığımız gibi.
Bunun gibi şeref yoksununu dövmeye, sövmeye, vergilerimizle hapiste beslemeye gerek yok. En güzeli kendisini ve böyle bir kahpeyi yetiştiren ailenin tüm fertlerini vatandaşlıktan çıkarıp ilk brüksel uçağına bindirmek olur.
Katranı ezsen olur mu şeker durumudur.

Bu orospu çocuğu işte karoya kıza sulanıp ters tepki verince ben yazmadım kuzenim yazmış diyen..
Bunlar yüzümüze az önceki videodaki gibi konuşurlar arkamızdan ise kendini ifşa ettiği videodaki gibi konuşurlar. işin acı tarafı yüzümüze gülüp arkamızdan iş çeviren bu hainler bizlere pusu atanlardir. Bu hainler içimizde ve binlerce.. Acilen ölüm haberini bekliyoruz.
Fransa da yaşadığı söyleniyor, oysa video görüntülerine dikkat edin adam ingilterede yaşıyor kullandığı arabanın direksiyonu sağda.

O puştu emin olun ingiltere de bulsalar yaşatmazlar.
Scorp'ta kendi isteği dışı kaydedildiğini savunuyor ama ifşa videosunda tek bir çekim değil bir kaç çekimin birleştirilmesinden olan bir video olduğu anlaşılıyor. Yani bu bir yanlış anlaşılma değil, bilerek isteyerek bir kaç kez art arda aynı konularda konuşuyor. Tabi götü tutuşuncada sadece aptalların inanacağı bir bahane üretiyor. Bekle bekle senin gibilerin soyunu sopunu öpeceğiz bekle.
LAN bu adamlar teslim olmayinca gene ayni pisligi yapiyorlar bunlar pisman olmaz iskenceyle sorgunu sorarsin snra kafasina sikip temizlersin olay bu kardsm.
Biji diye taptığı katil başı gibi bu kahpede geri vites yapmıştır.

ingiltere de yaşıyor tuzu kuru orada. Zaten orada çok büyük bir kürt yoğunluğu var. Ama ailesi burada sanırım göt korkusu ondandır. Böyle piçlerin ailesini de dehleyeceksin ülkeden. O ab kaç gün bakacak bu itlere görelim.

Bu ingiltere deki yavşakların neredeyse alayı böyle önce bi atar gider sonra hemen geri vites. Üniversite yıllarında marmaris'te bir ingiliz kızla tanıştık çıktık falan sonra yaz bbitti kız bitmedi hala arıyor soruyor darlıyor. Kurtulamıyorum bir türlü ee okulda da sevgili var sıkıntı olacak. Baya sert konuşup bitirdim. Bu sefer kızın telefonundan bir gundi aramaya başladı. Tehditler yok biz kürdüz oraya kadar elimiz kolumuz uzar sikeriz sokarız deşeriz falan diye. En son dedim ki olum numaranı savcılığa verdim yarında ingiliz elçiliğine gidip bu numaradan rahatsız ediliyorum ölüm tehdidi alıyorum diye şikayet edeceğim senin oturumunu iptal ettireceğim sınır dışı edileceksin dedim. Bak yemin ediyorum o atar gider yapan gebeş bu videodaki gibi sesi titredi ağlamaya başladı yalvardı abi bokunu yiyim etme eyleme diye özürler tövbeler yeminler gırla gitti. amk ibnesi orada bir kebapçıdaki garsonmuş urfalıymış falan. Kız bunların orada hep müşterisiymiş rica etmiş ondan konuşmuş. Dedim kız ararsa senden bilirim o da aramayacak tamam dedi. Kızda aramadı kızı öldürdü mü ne yaptı yavşak bilmiyorum. Ama bu ibneler iş sıkıya geldi mi hemen geri vites.
Bunlara duyar kasan net o.ç'dur.
Ağlayacaksan oynamayalım heval.

Sözde önderi apo gibi çark etmiş bir vatan haininin göt korkusuyla dilediği özürdür.
nasıl ikiyüzlü hayinlerle uğraştığımızın kanıtı olan olaydır.
güncel Önemli Başlıklar