bugün

(bkz: ebeveynler)
(bkz: aslan burcu)
(bkz: ekşi sözlük yazarı)
Hakli olmaz genelde cok kale almayin.
House md diye dizisi bile var bu tiplerin.
böyle insanlar her daim yorar.
recep tayyip erdoğan dır.
yaratilisi bakimindan maldir. hayati boyunca tatmin edemedigi egosunu, bilip bilmeden her konuda salladigi zirvaliklarla 'ben biliyorum' ben cok zekiyim' edasiyla doyurmaya calisir. bilmez ki ne komik durumlara duser.
haksizken, haksiz oldugunu bile bile kendini hakli gostermeye calisan tip, sadece kendini kandirmakla sinirlidir... karsisindaki onun bu cabalarina sessiz kaliyorsa, en erdemli kisidir, egoyla bir derdi yoktur hatta bu bizim mal cok bilmisi izlerken cok eglenir.
her zaman yalnız kalmaya mahkum insandır. yanında 3-5 varsa da onlar da onun gibi tiplerdir. kendisine onlarla birlikte ömür boyu mutluluklar. ayrıca bu kişilerin ukalalık ve küstahlığına karşı çıkılması gerekmektedir; meydan bırakılmamalıdır.
türkiye'de eşine kolayca rastlanabilecek tiplerdir.
(bkz: mahallenin kamili)
herhangi birşey tartışırken bütün lafı senin ağzına tıkar. ses tonu çok yüksektir ve çok hırslıdır. sinirden kalp krizi geçirecek sanır da tartışmadaki asıl kozlarını oynayamaz; tansiyonu düşürür, harareti kısar gidersin.
bilmediği konularda bile kendine aşırı güvenen maldır. bu mal hayatı boyunca göt olmaya mahkumdur.

(bkz: o hikayedeki mal benim)
narsist kişiliktir.
laf anlatamadığımız tiplerdendir kendine göre bir mal hava yaratmıştır ve dünyanın kendisinin etrafında döndüğünü düşünür.
niteliksiz insandır.
herşeyin doğrusunu sadece kendisinin bildiğini düşünen tiptir.
ukaladır.
malın önde giden tiptir. her konuda boyuna zırvalar. boyuna saçmalar. konuştukça konuşur. bir bok bilmese dahi savunur o beynindeki düşünce kat saysısına verip veriştirdiğim gerizekalısı.