bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  malın önde giden tiptir. her konuda boyuna zırvalar. boyuna saçmalar. konuştukça konuşur. bir bok bilmese dahi savunur o beynindeki düşünce kat saysısına verip veriştirdiğim gerizekalısı.
  2 ... efsane yazar
 2. 2.
  ukaladır.
  1 ... papaver somniferum
 3. 3.
  herşeyin doğrusunu sadece kendisinin bildiğini düşünen tiptir.
  ... omr i tehi
 4. 4.
  niteliksiz insandır.
  ... herhangibiriiste
 5. 5.
  laf anlatamadığımız tiplerdendir kendine göre bir mal hava yaratmıştır ve dünyanın kendisinin etrafında döndüğünü düşünür.
  ... exogenesis
 6. 6.
  narsist kişiliktir.
  ... tim33
 7. 7.
  bilmediği konularda bile kendine aşırı güvenen maldır. bu mal hayatı boyunca göt olmaya mahkumdur.

  (bkz: o hikayedeki mal benim)
  1 ... bleedingmoon
 8. 8.
  türkiye'de eşine kolayca rastlanabilecek tiplerdir.
  (bkz: mahallenin kamili)
  herhangi birşey tartışırken bütün lafı senin ağzına tıkar. ses tonu çok yüksektir ve çok hırslıdır. sinirden kalp krizi geçirecek sanır da tartışmadaki asıl kozlarını oynayamaz; tansiyonu düşürür, harareti kısar gidersin.
  ... flarmonyy
 9. 9.
  her zaman yalnız kalmaya mahkum insandır. yanında 3-5 varsa da onlar da onun gibi tiplerdir. kendisine onlarla birlikte ömür boyu mutluluklar. ayrıca bu kişilerin ukalalık ve küstahlığına karşı çıkılması gerekmektedir; meydan bırakılmamalıdır.
  ... darksaga
 10. 10.
  yaratilisi bakimindan maldir. hayati boyunca tatmin edemedigi egosunu, bilip bilmeden her konuda salladigi zirvaliklarla 'ben biliyorum' ben cok zekiyim' edasiyla doyurmaya calisir. bilmez ki ne komik durumlara duser.
  haksizken, haksiz oldugunu bile bile kendini hakli gostermeye calisan tip, sadece kendini kandirmakla sinirlidir... karsisindaki onun bu cabalarina sessiz kaliyorsa, en erdemli kisidir, egoyla bir derdi yoktur hatta bu bizim mal cok bilmisi izlerken cok eglenir.
  ... symbol