1. 1.
  ne içindeyim zamanin ne de büsbütün dışında durumudur. tam da içinde bulunduğum ruh halidir.
  1 ... ism i fail
 2. 2.
  zaman zaman hatta her zaman olandır. sanki ben hariç herkes çok başarılı, çok popi, sürekli partilerden partilere koşuyorlar, çok zenginler, çok sosyaller ve bana acıyorlar amk. sanki bir tek ben başarılı olamamışım.
  5 ... anambunelan
 3. 3.
  "Kendisine yer olmayan bir dünyada yaşamaya mahkum, sıradan bir adam." bu replik orada olmayan adam filmine aittir. sahşım tarafımdan yoğun hissedilen durumdur.
  2 ... jazz
 4. 4.
  arada bağlantılar kopar bazen. günde 3 paket sigaraya çıktığımı hatırlarım. evin her tarafı bira şişeleri, çıkmış bir göbek, mor ve şişkin gözaltlarıyla gezdiğimi hatırlarım. 15 saat uyuduğumu da hatırlarım. bazen dibe vurur insan, bir hafta öncesine kadar içinde bulunduğum durumdu. zamanla kabulleniyor insan birşeyleri, hayatın akışına bırakıyor. herşey olması gerektiği gibi gelişiyor o zaman.

  zorlamayacaksın, akışına bırakınca daha mutlu olunuyor.

  özet: hayatın içindeki olağan hallerden birisi.
  2 ... uzatmalarda gelen gol
 5. 5.
  içinde bulundugum durumdur. sizden baska herkesin her seyi başardığını gördükçe kendinizi kenara çekip yaşamayı bıraktığınızda hissedersiniz. etrafınızda olan hicbir şey sizi ırgalamaz, umrunuzda olmaz. her şeyin siz var olsanız da olmasanız da devam edeceğini bilirsiniz.
  1 ... hilmi bunu begendi
 6. 6.
  bağzı şeyleri çok ciddiye almanın sonucunda olan şey.

  siklemeyeceksin o kadar fazla.
  1 ... jeli bon kenobi