1. 3.
  bir de bu camların hakkaten ayna olanları vardır ki arkasında oturup dışardakileri ilgiyle izlenilesi camlardır bunlar. dışardaki insan "ahan da ayna buldum" moduna girmişken içerdeki insan "ahan da başka bi salak" moduna girer kendi çapında eğlenir. ayrıca başka bir rivayete göre de bazı soyunma odalarında arkası rahat göründüğü ve de ayna muamelesi yaptığı için bu camların arkasına kamera koyup bağyan kişilerin çeşitli görüntülerinin kayıt altına alındığıdır.dikkat edilmesi gerekir.
  ... freedean
 2. 2.
  her türlü dolmuş, araba, vitrin camına bakarak saç baş, makyaj düzeltme, dişine bakma girişimleridir. anlık bir olaydır. camın diğer tarafı o an için kişiyi ilgilendirmez, ta ki içeriden kendisine gülümseyen suratları görene kadar.
  ... oylumunelumune
 3. 1.
  istemsiz, insanın kendisini yansıtan cama yaptığı muameledir. genellikle kafelerde cam kenarında otururken yoldan geçenlerin bazen komik duruma düştüğü bazen de içeridekileri tanışıoruz galiba diye düşündürten bakışlardır. gün gelir o camın dış kısmında ve gün gelir o camın iç kısmında olunabilir.
  1 ... pitiless