1. 1.
  Günümüz gençleri içerisinde moda olan elzem olay. tipi tarif ediyorum uzun tel tel sakallar, küpe, sağ bilekte felsefik havalar verilmiş bileklikler, yuvarlak gözlük, Öğrenilmiş bir kaç farklı kelime öbeği.

  ama sorsan ne çernobil faciasını bilir ne almanya rusya savaşında nazilerin nasıl göte geldiği konusunda bir fikri vardır nede insan
  psikolojisi hakkında derin ve net bilgilere sahiptir.

  Şöyle kendimi şey şey göstereyimde millet bir sikim sansın. Evrime inanır ama cuma günü baklava dilimli çoraplarıyla babasıyla namaz kılar.
  12 -5 ... desarjstx
 2. 2.
  aslında bundan 10 sene önce ( ergen yılları ) düzenli olarak çabaladığım ve aşırı yorulduğum durum. ben yaptım zamanında siz yapmayın. kendinizi yorarsınız
  ... lanbisiktirgit
 3. 3.
  2000'lerin başına kadar gerçekten sonuca ulaşabilecek bir çabaydı bu.

  o döneme kadar "metalci", "punk", "hiphopçı", "tikky", "türkücü" vb şekilde çokca farklılık vardı şekiller açısından.
  misal hiçbir tikky, metal müzik dinlemezdi; metalciler "ıyy pis"ti.
  ya da beyoğlu'nda caravan gibi metal müzik çalan yere punk saçlarla giremezdiniz, olmazdı.
  aynı şekilde edebiyatta da sınırlar keskindi. ya da sinemada misal, tarkovsky izliyorum diyen insan, gerçekten izliyordu, kafayı bunlarla kırmıştı.

  şimdiyse; pop dinleyen kızlar saçını maviye boyuyor, herkes yeraltı edebiyat okuyor, herkes bavul - kafa falan bir dergiler peşinde, herkes sanat filmi sevdalısı. çok da şey yapmamak lazım.
  9 -1 ... pogo
 4. 4.
  Gizli öznenin gizleyemedikleri.

  Eninde sonunda boka sarandır.

  Bilmem neresindeki mantara bakmayanlar mi dersin, ayranı olmayıp, cool durmaya ıkınanı mı? neler neler. instagramda cool gezinir bu tipler ve daha bildigin bi cok sosyal medyada. Git önce leşini temizle derdi eskiler.. halı fırcası gelse paklamaz..ah!o eskiler..neyse. ben iğreniyorum. aklımdan çıkmıyor.aklım çıkıyor o poşetler çıkmıyor.ömrümde bu kadarını bir arada görmedim..neyse.

  Boka sarmış bi kaç kişi verebilirim elinize lakin ezikle, büzük olmaya gerek yoktur. Ki şok olursun...afilli afilli yazan, çizen anlatan, kendini farklı yansıtan, başkalarını geçtim, kendini de kandıran pişkin, anlasan suratına sıçmazsın o derece, lakin bildiģin ölücü, beş para etmez ciğerleri gördü bu gözler.anam neler gördüm ben ya.sahi.

  Özetle kendiniz olun, eninde sonunda kazanırsınız, neysen de o sun...ne zikimin sahte çabası. Yanisi canım, karakterli ölmek paha biçilemez olsa gerektir.

  Editlen büdüt: çok mu dokundu..gel taş diz, elle.
  1 -3 ... elissa
 5. 5.
  Sozluk ahalinin aniden yaşlı dede gibi ah şu gencler diye sizlanmasi çok komik. Herkes hayatını iyi kötü yaşıyor insanların giyimi kuşamı sizi rahatsız etmeyi bıraktığında belki sizde normal bir insan olmaya baslarsiniz.
  ... miss melissas
 6. 6.
  Cabam hiç olmadı zaten ben değil insanlar değişik.
  4 -1 ... kalabaliginicindekiyalniz
 7. 7.
  ne kadar çaba gösterilirse gösterilirsin; eni sonu , ne isen o olduğu gibi yansıtır insan kendi kendini, ister istemez ödün verir.
  7 ... en asaletli duygularin adami
 8. 8.
  kimbilir kimler ezikledi büzükledi bu çocuğu.
  1 ... munir bey
 9. 9.
  kendine yazık etmektir bu. kişi çok yapmacık tavırlara sahip olur birden. tıpkı siyahın içindeki beyaz sperm tanesi gibi uyumsuz ve ziyan.
  1 ... helal uyusturucu
 10. 9.
  kendimi farklı gösterme çabası. kendimi farklı göstermeye ihtiyaç duyuyorum, kendimi farklı göstermeyi seviyorum. kendimi farklı görerek yaşıyorum. kendimi farklı hissediyorum. kendimi farklı göstermeye inanıyorum, kendimi farklı göstermeyi biliyorum. kendimi farklı göstermeyi görüyorum. kendimi farklı göstermeye gidiyorum, kendimi farklı gösterirken seni düşünüyorum. kendi kendime konuşuyorum. kendiliğinden farklı göstererek bakıyorum hayata. kendimi farklı göstererek ölüyorum.
  ... fatality of fantasy