1. 1.
  kendini olduğundan farklı gösteren sözlük yazarının ibret alınması gereken, herkesin çıkarması gereken bir dersi içinde barındıran sondur.

  olay bursada yaşanıyor. kolpa yazarımızın ismi n. a. isminin kısatlmasını kullanacağım, rencide olmaması adına. ya da siktir et amına koyim bana ne. ismi, nadi alangül.

  her şey nadinin arkadaşı ömerin nadiye gelerek "olm bi site buldum hhüüüper. acayip ortam var, millet sikişe doyamıyor" demesiyle başlıyor.

  nadi alangül, soyadının da yardımıyla yıllardır sekse kurşun atan, bildiğin anam babam yurdum sapı. cümlenin içinde sikişin geçmesi nadiyi abandone ediyor ve soluğu sözlükte alıyor. tabiysi de herhangi bir sözlükte değil, kalitenin adı, seviyenin adresi uludağ sözlükte.

  12-13 entry girdin girmedin derken kendini bu seçkin topluluğun arasında buluyor.

  bu sersemliği atlatıp bi kaç ay sözlükte takıldıktan sonra "vay minake ben nereye gelmişim yhhaa" diyor. zira;

  erkeklerin hepsi beeek sikici. buram buram çapkınlık akıyor. piç mi piç. para mı? tabiysi gırla. bunun yanında romantik de ibneler. kadın haklarını savunuyorlar falan.

  ya kızlar? hepsi taş amına koyim! o göbekli, o kezban, o nazdan adamın amına koyup patoz eden türk kızı modeli girememiş bu sözlüğe. ayrıca genelde de çoğu şeyi aşabilmiş insanlar.

  bu girdapa kaptırıyor kendini pezevenk nadi. piç! sen onlar kibim olabilir misin? burdaki elit topluluğa bu varoş ve düz halinle adapte olabilir misin? asla!

  neden sonra apansız, nadi de bu kanıya varıyor. "ulan" diyor, "herkes çok seçkin olabilir, ben onların tırnağı kadar olanamaybilirim ama bi şeyler yapmam lazım".

  ve işte arkadaşın "bi kereden bi şey olmaz la" demesi üzerine eroine başlamak gibi nadi de bir kereliğine kendi olmaktan vazgeçiyor.

  yeni nadinin ilk günüdür sözlükte. oral yapmayı bilmeyen erkek başlığını görür ve hemen döşenir:

  --spoiler--

  erkek demeye bin şahit gereken erkekdir. bence güzel bir sevişme için ön sevişme çok önemlidir. ben, kadınıma kendimi önce dilimle hissettirmeliyim.

  --spoiler--

  nadi pezevengi, hayatında bir meminto bile emikleyememesine rağmen birden şiirsel bir seks üstadına dönüşüvermiştir. "uuuvv iyi başladık lan sanki" diye düşünüp devam eder. sözlük kızlarının çirkin olduğu gerçeği başlığına seyirtir hemen:

  --spoiler--

  ne kadar sığ insanlar olduğunu görmemizi sağlamış başlıktır. her şey fiziksel özelliklerden ibaret değildir. ayrıca biliyorum ki sözlüğümüzde çok hoş kızlarımız da vardır. ihihii.

  --spoiler--

  nadi pezevengi bu kez de yılmaz bir kadın savunucusu olmuş, aynı zamanda fiziksel görüntüyü çoktan aşmış da kendini başka tatminlerde aramaya başlamış bir üstün insan kimliğine bürünüvermiştir. entrysini ekledikten sonra mesaj kutusunun yandığını görür. gelen mesaj ruj ve kırmızı ojeden gelmektedir. bir nick ancak bu kadar hatun nicki olabilirdir. aslında nick sahibi asla bunun altını çizmek istememiştir ama ruja ve kırmızı ojeye bu kadar düşkün bir insanın başka bir nick almasını nasıl bekleyebilirizdir? mesajda "eline sağlık. budur!" yazmaktadır. nadi cevap döşenir. muhabbetin seyrine gerek yok, hepimizin bildiği şeyler.

  mesaj aralarında sol fireyme göz atmaya devam eder nadi puştu. devam etmelidir kolpa nadiye. ve işte aradığı fırsat karşısına 27 yaşında evi ve arabası olan erkek başlığında çıkmıştır.

  --spoiler--

  "4 sene sonra benim de içinde olacağım erkek modeli. biraz çalışmam lazım ama bitireceğim okulu da göz önünde bulundurursak çok zor olacağını sanmıyorum"

  --spoiler--

  entrysiyle başlığı şenlendiren nadi pezevengi sonuna yavşakcasına * koymayı ihmal etmez.

  bu arada bir mesaj daha gelir kırmızı rujdan. "sen nerde okuyorsun kiiii" diye sormuştur hanım kız. nadi 2 yıllık su ürünlerinde okumaktadır. ama yeni nadi, tereddüt etmeden "bilgisayar mühendisliği hazırlık" der. amına kodumunun nadisi!

  nadi bir müddet daha yazarların son okuduğu kitaplar, şişman kızların yaşama sebebi, adonisli sözlük yazarları, yazarların arabaları gibi başlıklarda bırak mesaj kaygılı olmayı, mesaj göndermenin amına koyup patoz eden entryler girmeye devam eder.

  yeni yazarlar vardır artık nadinin mesajlaştığı. ama kırmızı ojenin yeri ayrıdır. kırmızı ojeninin harika bi insan olmasından değil, muhabbetin en çok onunla ilerlemesindendir bu ayrıcalık. msnler alınır verilir, kırmızı ruj ısrarla avatarında ojeli bir kadın eli muhafaza etmeye devam etmektedir. bi kaç kere nadi yemlese de "off yoksa sen de mi diğerleri gibisin, oysa ben seni farklı sanıyordum" cevabından sonra geri vites yapmak zorunda kalır.

  gel zaman git zaman ilk buluşmanın kırmızı ojenin evinde olmasına karar verirler. ezik nadi, eczaneden, marketten, hatta tayyar abisinden prezervatif alamayacak kadar mal olduğundan bunu bile sorun eder.

  ve işte o gün gelip çatar.

  nadi kırmızı ojenin evine gidiyordur. apartmana girdiğinde muazzam bir kek kokusuyla karşılaşır. "ulan nadi, çeyrek asırlık ömründe ilk defa şansın dönüyo mu ne! önce keki yersin enerji verir sonra da buse yüksel verir. hehee şakacı piç seni" der.

  kapı açılır. buse yüksel bir faciadır. sohbet gelişir, nadi tam bir öküzdür. nadi ve buse yüksel abazanlıktan ve buraya kadar getirdik bari idare edelimcilikten sevişmeye karar verirler. o esnada buse yükselin abisi basar ve gençler evlenmek zorunda kalır.

  taakk takk takkk (daktilo efekti bile yapamadım ya lan)

  buse yüksel 75 kilodan 89'a çıktı. ben bunu "götü göbeği salıvermek" olarak değil de "evliliğin yaraması" olarak değerlendirmek istiyorum. evleneli 2 yıl oldu ve her gece zorla nadiye vurdurtuyor. tek sorun nadi pezevenginin çok erken gelmesi.

  taakk takk takkk

  nadi pezevengi her gün evde sövüyor. her gece buse yükseli bi kez tokmaklamak zorunda. ömerle görüşmeye devam ediyorlar ve ömerin önerisiyle e-darling adlı siteye kaydoldu. yeni avlar peşinde. asgari ücretle it gibi çalışıp geceleri buse yükseli tokmaklamak nadi için tam bir ızdırap.

  satırlarıma son verirken takımlarımıza avrupada başarılar dilemek istiyorum. siz ibret almayı % 100 loadlayana kadar ben e-darlingte takılıcam. ayrıca insan okuyacak bunu insan amına koyim yhhaa!
  21 -2 ... facali ve yarali yurek
 2. 2.
  nadi alangülün hazin sonunudur. uplanması tüm sözlük yazarlarının yararına olacağından eksileri göze almayı gerektirir. nadi pezevengi, keşke bu hatayı yapmasaydın.
  2 ... facali ve yarali yurek
 3. 3.
  Kurtubî ve Ruhul Beyan tefsirlerinde zikredildiğine göre, Âli-imran suresi 140. ayeti tefsirinde "Biz o zafer günlerini insanlar üzerinde döndürürüz" kısmında geçen Müdavele'den maksat: Bir şeyi, birinden diğerine nakletmektir. Mülk ve saltanat daima bir kişide durmayıp, birinden diğerine intikal ettiği için ona da devlet ismi verilmiştir.
  2 -1 ... marifetperver