bugün

nasıl olur da bu başlık olmaz...

kimi yönlerden hak verdiğim, kimi yönlerden hak veremediğim durumdur.

bir erkek evleneceğin kadının bekaretine önem veriyorsa kendi bekaretine de önem vermelidir diye düşünürüm bazen bu konuda hak veriyorum...

ama bir de ilk gece sendromu var ki bu konuda da erkeğin biraz bilgi ve tecrübeye ihtiyacı vardır partnerini rahatlatma konusunda... en azından bir iki tecrübe edinmeli diye düşünüyorum.

ne bileyim kararsızım işte...
adamın hası denilecek erkektir. kimsenin namusuna göz dikmemiş ve namus olayının sadece kızlara özgü bir şey olmadığını anlayabilmiş bir erkektir.

(bkz: helal olsun)
ilk gece hastanelik olacak çiftin xy kromozomlu üyesidir.
kendini eşine saklayan bir kadınla evlenmesini umduğum erkektir.

tecrübeyi karınla da yaşayabilirsin. hayatını paylaştığın insan olacak o sonuçta sırf ilk gece bir şeylerde başarısız oldun diye seni küçümseyecekse ya da arkanda durmayacaksa zaten o insandan hayır gelmez. eğer allah dediyse zina haramdır diye elbet tecrübe zinasız da olur demektir.
eğer ki eşi kendisine saklamamışsa çok fena dumur olacak erkektir. sen bi bi kızla evleniyorsun yaş baş kemale ermiş ama kendimi karıma saklıyorum ayağına daha milli olmamışsın ama bir bakıyorsun karın senden önce patlatmış. direk dağlara taşlara vurma sebebi.
iyidir hostur belki ama buyuk ihtimalle kotu sevisir.
sevişmeden önce 31 çeksin. önce dediğim, sevişmeden 5 dk önce değil tabii. kötü sevişir damgasını bir nebze olsun siler.
adamın hasıdır yemin ediyorum var mı la böyle adamlar yogg hacı nerde hani?
Gözbebeği erkektir. Arsızlıktan payını almamış, girip çıktığı vajinaların sonrasında ağzı ve beyni kansere bağlamamış, günahlarının bilinçaltı dürtmelerinden dolayı huzurunu kaybetmemiş, ağzı vajina kokmayan erkektir. Meleksin lan sen!
lan kardeshim yeter tatlılığıdır..

neyini saklıyosun ayrıca len her şeyi gören bilen allaah vaarr!
Ya kel düşmez böyle ama.
Kendini eşine saklayan kızla evlenmelidir...
Günümüzde yobaz damgası yiyecek erkektir.Seks özgürlüktür.
Dışarı çıkmıyor ve tenime güneş düğmesine izin vermiyorum arkadaşlar.
Helal olsun çok delikanlı adamdır. Biz erkekler çok saygı duyarız karı kız peşinde koşmayan, gönül eğlendirmeyenler adamlara. gözümüzde daha bi büyüktürler.
Kendine, eşine saygısı olan, erkektir.
kaşıkçı elması mıymış kerahat !..
Eline fırsat geçtiği halde bu bilinçle davrandıysa helal olsun, saygı duyulası, değerleri olan bir şahsiyettir. Karşısına da kendi gibi birinin çıkmasını dileriz.
ben saklıyorum. aynı şekilde kendini bana saklayan birinin karşıma çıkmayacağını bilsem ömür boyu billah evlenmem.