bugün

saklamaktan kasıt sevgililik ise etrafından gerizekalı, tipsiz, beceriksiz, özgüvensiz, silik, fakir diye şeyler işiten ve işitecek erkektir. şimdi bunların hiçbiri yoktur diyemem. fakat olayı sadece bununla özdeşleştirmek saçmalığın daniskasıdır. bunlar bir yere kadar etkilidir fakat insanın yine hisleri galip gelir ve kendine sevgili aramaya koyulur. işte o zaman kişinin iradesi devreye girer. yani kişi "ben şimdi sevgili ardına sevgili yaparsam, evleneceğim kişi de böyle yapar" diye düşünür ve vazgeçer. aslında işin bir de dini boyutu var. sevgililik, islam'da caiz olan bir şey değildir. aşık olmaktan bahsetmiyorum. o tamamen kişinin elinde olan bir şey değil. bahsedilen gezip tozmak. flört dedikleri şey yani.
irademi kullanıyorum, kimseyle birlikte olmuyorum helalim olana kadar diye düşünüp, ve çoğu kimselerce takdir edilince, şımarıp, onun bunun kızı hakkında ve hem cinsinin hakkında da ileri geri konuşmuyorsa, takdir edilesi erkektir. bu işler ağızdan çıkan sözlerle ile de alakalıdır bence. sen bu duruşunla örnek oluyorsun mesela ve örnek olmak istiyorsan daha da kimsenin hakkında yorum yapmana gerek yoktur ki, çünkü herkes kendinden sorumludur. özel konular olduğu için, durumun iç yüzüde önemlidir demek istiyorum yani.
Evet yillardir bu basligi bekliyordum.
Bu erkek benim!..

Simdi hizli zamanlarimuzda cahillikle yaptik ufak tefek seyler allah affetsin.

Lakin simdi allah nasip ederse tum benligimle kendimi evlenecegim kadina adayacagim.

Sonucta sen nasilsan, oyle biri cikar karsina.
Temiz kal, rabb temizini nasip etsin.
Benim.Bi dakikalık heba ve heves için hem kendimi yakmaya hem de aleme afişe olmaya gerek olmadığını düşünüyorum.
Sadece cinsel olarak düşünmeyin. Adam kafasına yatmayan biri ile evlenmek yerine bekar kalıp hayatının aşkını da bekleyebilir. Bence çok da mantıklı. Çok Aşık olmadan evlenmek saçma. Yalnız aşk diyorum şehvet değil.
31 çekmekten çıldırmıştır.
nurullah var bizim onu yapalım sana essy. ciddiyim. ama yok lan çocuğun ahını almak istemem şimdi.
yapması gerekeni yapan erkektir.
benimdir. ama sözlük kızlarının açık oylamaları sonrası kendimi biraz kirlenmiş hissediyorum
Başlığı görür görmez aşık olduğum erkektir.

Hanımlara bunlarla gelin abicim. Ne para pul hayran bırakır ne başka bir şey tertemizlik, iffetlilik yanında.

Ek: kolundan tutulup ya benimsin ya kara toprağın denilerek birlikte soluğun evlendirme dairesinde alınacağı erkektir.
Ya böyle erkek varsa yemin ederim babasının evinden kırmızı kuşağıyla çıkarıp, nikahta ayağıma basmasına izin verip, alnından öpücem.

Onu çalıştırmicam. Ben çalışır bakıcam. Çocuklarıma baba edicem.
Yaa ne güzel ya. Böyleleri varsa helal olsun ya.
Anası babası ne güzel eğitmiş.

Oğlum olursa ona ilk bunu öğreteceğim.
uzunca süren seks drugs rocknroll hayatımın ardından benimdir bu. anladım ki tek eşlilik çok bağlayıcı birşey. tam bu noktada kıllı bir ama ile belirtmek isterim ki bir daha aşık olmam gerek evlenmem için ve nolur olayım ya. çürümek istemiyorum tohum salmak baba falan olmak istiyorum.
en yakın arkadaşımdır kizlarla tokalasmaya bile çekinir.
evlendikten kısa bir süre sonra boşanacak erkektir.
Harun abidir.
bıyıklarını evleneceği kıza saklayan erkektir.
Burada yoktur.
Ufuk çizgisi cinsellik olan erkeğe nazaran kadınlar için daha uyumlu erkektir. Bunun normali makbuldür aslında ama başlıkta bir bakir birde karı peşinde koşan erkek kıyaslanacağı için genelde ikisini baz aldım.
günümüzde yaşamayan erkektir.
eli öpülecek,heykeli dikilecek,adı çıkmaz sokağa verilecek erkektir.
Öyle diyen bi oda arkadaşım vardı, sürekli g*tüme bakardı.
işte kızlar da böyle bir beyaz atlı prens bekliyor ama o erkek saklandığı için de bir türlü kavuşamıyorlar. at ortada durup kişniyor ikisine.

ahihahiha yapıyor. evet hayal dünyam geniş. kız turşu oluyor evde. erkek de yata yata kabak oluyor. bir kelebek uçuşuyor şuan. ahan da kondu.

ohihahiğğğğğğ.
MALDIR. ÜZERiNDE BAŞKA DA BiR FiKiR BEYANIM YOK.
Adamın dibidir.

Bakire kız isteme ve evleneceği kızın bekaretini sorgulama hakkı olan tek erkektir.

Onun dışında önüne gelen kızla sevişmiş ama karım bakire olsun diyenler yavşak ve iki yüzlüdür.
kayacak kız bulamayan, sevişemeyen ve annesi kendisine evlenecek kız bulup da sevişemeyecek olan erkeğin kendini avutmasıdır. ulan, veren kız bulsan anında üstüne atlayacaksın da, yok işte.
güncel Önemli Başlıklar