1. 4.
  partizanlıktan gözü dönmüş yandaş domuzların herkesi kendileri gibi bildiğini bir kere daha anlamamıza vesile olan doktordur.

  alın şurada (bkz: müebbet yiyen askeri öğrenciler/#39559838) yazdıklarım boklu badeli götünüze girsin sizi gidi hayvanlar!

  suç işleyip, hak edene müebbet verilmişse, hukuki bir cezadır, bir haksızlık olduğu konusunda bilgim yoksa tabi ki de tasvip ederim.

  fakat hukuksuzluğu asla ve kat'a eyvallah etmem. velev ki hukuksuzluğa, zulme maruz kalanlar bizim insanlarımıza insafsızca zulmedenler olsun...

  alayınız prensipsiz, insafsız, hain partizan domuzlarsınız... kendinizden o kadar emin olmayın, belki sizin de adalete ihtiyacınız olur bir gün... fark etmez, domuz da olsanız sizi de savunurum.
  1 -1 ... rumeli71
 2. 3.
  --spoiler--
  beni bilen bilir... fetöcü ve nurcu tayfası başta olmak üzere tüm yobazlardan tiksinirim. haklarında yazmadığım şey kalmadı...
  --spoiler--

  ama hükümete giydirmek için götlerini yalamaktan çekinmezsiniz. yoksa sizin ne umurunuzda olacak sizden olmayan birinin işkence görmesi falan.

  geçin bu masalları kuzum geçin. sizin ne mal olduğunuzu tüm türkiye biliyor.

  tanım: eceli gelmiş yha.
  -4 ... sen uzun sacli bir ibnesin
 3. 2.
  nerdeyse 20 yıldır internet alemindeyim. verdiğin siteleri ilk kez görüyorum.

  sen hayır kardeş ne ayaksın?
  2 -2 ... true
 4. 1.
  bylockçu olduğu iddiası ile silivri cezaevinde tutuklu bulunan dr. ibrahim Halil Özyavuz'dur.

  http://www.yeniasya.com.t...ozyavuz-nasil-oldu_464132

  beni bilen bilir... fetöcü ve nurcu tayfası başta olmak üzere tüm yobazlardan tiksinirim. haklarında yazmadığım şey kalmadı...

  fakat öyle anlaşılıyor ki 12 eylül günlerini aratmayan zulümler yapılmakta...

  evet, fetöcü tayfası ve akp malum kumpas operasyonlarında bizim insanlarımıza hiç insaf etmediler. fakat biz onlar gibi değiliz. can düşmanımız da olsa kimsenin hukuk dışı muamele görmesine razı olamayız. bunu yapan işkenceci faşistlerden muhakkak hesap sorulmalıdır.

  şahsen müslüman olmayan ben maide 8'e

  http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx

  riayet ediyorken, dini imanı kimseciklere bırakmayanlar neredeler? partizanlık gayretleri din gayretlerini fersah fersah geçti mi?
  3 -4 ... rumeli71