1. 1.
    Asla yapılmaması gereken büyük bir hatadır.
    Genelde Kafayı biraz bulunca insan konuştukça konuşmaya başlar, "ben şöyleyim, şundan korkarım, şunu sevmem" diye diye bütün kalkanlarınızı indirirmeye başlarsınız.

O günden sonra Kendinizi açtığınız kişi sizi sürekli çıplak görüyormuş gibi hissedersiniz. Onunla asla ters düşmek istemezsiniz, bir nevi sizi esir almıştır artık.
    10 -1 ... ferdici
  2. 2.
    bana açılmalı karşımdaki insan her şeyiyle. ben ihanet etmem.
    ancak karşıya da asla açılmam tamamen. neleri gördü bu gözler neleri.
    1 -1 ... mavi gozlu kizlari severim
  3. 3.
    yapabilsem çok rahatlayacağım içimi derdimi döküp anlatabilsem ama yapamıyorum denemeye çalışınca bogazım düğümleniyor kelimeler ağzımdan çıkmıyor.
    2 ... yazar cizer34
  4. 4.
    Bazen yük gelse de, açmak isteseniz de mümkün değildir. Boğaza düğümlenir yaşananlar. Psikoloğuma bile söylemediğim ağır yaralarım, benimle birlikte mezara gidecek sırlarım var.
    5 -2 ... bana biraz renk ver
  5. 5.
    Aptallıktır.Sonunda sizin tüm hassssas noktalarınızı öğrenerek kıçınıza tekmeyi vurma,canınızı muazzam şekilde yakma ihtimalinin olduğunu unutmayın.
    ... oophelia
  6. 6.
    Büyük hata... insanlar ne yazık ki çok acımasız ve nankör. Bu iyi niyet ve samimi yaklaşım mutlaka bir şekilde sana yol, su, elektrik, hayal kırılığı şeklinde dönecektir. itinayla uzak durunuz.
    2 ... elenaya mektuplar
  7. 7.
    Duvarı yıktığını zannederken tuğlaları tekrar üst üste koymaya başlıyorsun... Kendini bir insana açmak var. Kendini bir insana tamamen açmak diye bir şey yok. Her zaman bir şeyler kalır köşede.
    1 ... bisekssizolun
  8. 8.
    ne demiş salinger baba:

--spoiler--
    sakın kimseye bir şey anlatmayın. herkesi özlemeye başlıyorsunuz sonra.
    --spoiler--
    3 ... kafkaramazov
  9. 9.
    Götü açmaya benzer, sonu pandik yeme ile biten süreç, kötü deneyim.
    2 ... illidan
  10. 10.
    Yapabilmek güzel olur, ama açıldığınız insanın kalitesi sizin ona ne kadar açılabileceğinizi belirler..
    ... fairplay alone