bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Çok zor bi durumdur.
  2 -1 ... sadecenur
 2. 2.
  Özgür insandır.

  Ben kendimi herhangi bir yere, ideolojiye veya kalıba ait görmüyorum. Ben benim sadece benden ibaretim. Doğduğum yer bir şey ifade etmez toplumdaki "diğer" insanların görüşü bir şey ifade etmez. Çünkü onlar farklı kişiler ben farklıyım.

  Herkes kendisine bir yer belirleyip evi saymış, bende evreni evim sayıyorum. Günü geldiğinde tekrar kendisine döneceğimiz asıl evimiz evrenin ta kendisi.
  2 ... keyf kahyasi
 3. 3.
  Benimdir o.
  2 ... yangabiz
 4. 4.
  Kolektif iş yapmak istemez, istese de yapamaz. Bireysel takılır, tek başına sinemaya gitmekten keyif alır, tek başına hareket etmeyi özgürlük olarak görür. Kendisi ile ilgili kararları kendisi verir. Bununla birlikte sosyal izolasyona kaymamalı, sınırı iyi belirleyip zaman zaman grupların içinde yer almalı.
  ... paneliberta
 5. 5.
  Yalnız insandır yada ailesinden ayrı ve uzakta yaşıyordur. Ailesi tarafından reddedilmiş yada terk edilmiş olması daha üzücü. Her gün sadece kendinle konuşmak kolay iş değil.
  1 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
 6. 6.
  freud reise göre ergenlik dönemi obsesyonlarından biridir ve ergenlik sonrasında da devam eder.
  1 ... soncahilbukucu
 7. 7.
  ben değilimdir. ancak ülke de ve bir iş yerinde kendimi ait hissetmiyorum buralara. benim iç dünyam tamamen latin amerika. ahh ulan harbiden oralarada yaşamak lazım.

  beni oralara atar mısınız?
  ... i am lucifer
 8. 8.
  Nefes alamazsın. Ölecekmiş gibi hissetmekten kendini kurtaramazsın. Nereye gitsen olmaz. Nereden gelsen olmaz.
  ... aylaklikvakti
 9. 9.
  Aslında her yere ait olan insandır. Hayatın kendi içindeki genel anlamı olan püf noktasını bulmuştur. O nokta da müziktir bana göre.

  Haydi selametle.
  ... elvis presley
 10. 10.
  zaten bir yere ait değiliz. çünkü herşey sona mahkum.
  1 ... bangerbel