bugün

Kompleksli kadındır.
egosuyla başbaşa bırakılması gereken kadın.
evlat olsa sevilmez, çok güzel olsa dahi çekilmez.
insanı maddi anlamda göçertebilir.
Ayakkabı ve elbise manyağıdır kendisi.
Ben de bazen böyle oluyorum. Arada iyi oluyor ama.
türk kadınıdır. ne yazık ki çok fazladır. kimseyi beğenmezler.
Kuaförden yeni çıkmış olabilir.
(bkz: Kibariyenin annesi)
Kendini asiri derecede begenmek bir ozdeger eksikligi gostergesidir. Ve ayni zamanda birinin kendini asiri begenmesinden rahatsizlik duymak da bir ozdeger eksikligi gostergesidir.

Not: kendi ozdeger eksikligini farketmek cesarettir.
A'dan Z'ye her türlü sömürüye girişecek kadındır.
Aman diyim hacı!
Yarışmalarda birinci olan kadınlar bile kendinde bir sürü kusur bulur. Kendini aşırı derece beğenen kadın yoktur dışarıya o hissi veren kadın vardır. Ya geçmiş kompleksleri vardır ya da yarış halinde olduğu birileri.
Yanlızlıktan ölür.
bulunduğu çevrede türünün tek örneği olduğunu sanmasından kaynaklanan itici ego.
Mütevazi değildir. Havalı ve egosu yüksektir. Yer yer ağzına kürekle vurulasıdır.
(bkz: kendini beğenmiş) gerizekalılardan sadece bir tanesidir.
narsisizmi tavan yapmış kadındır. aynalara bakar ha bakar.
Kendini asiri begenen kadindan rahatsiz olmak kisinin kendini yeterince begenemedigini gosterir.
(bkz: bülent ersoy) *
Bazı kadınlarda insanlık diye bir şey yok. Maneviyat yok. Öyleleri var ki herkes bana baksın herkes bana güzelsin desin kafasında. Facebookta foto paylayaşayım 100 like alayım herkes güzel yorumlar atsın vs... Üstelik başka bir erkeğin kadını olduğu halde.
Böylelerinin hayatı güzel gitmez, gitmesin de... Kendilerini aşırı derece güzel bulmaları zamanla anne olma arzularını da öldürüyor. Çoğu kedi-köpek beslemek istiyor. Güzel kadınla evlenilir yuva da kurulur. Fakat sürekli kendini beğenen, sergileyen sürekli övgü bekleyen kadından eş olmaz anne de olmaz. Örnek: açın facebook a bakın.
güncel Önemli Başlıklar