bugün

aslında kadın değildir de o neyse...

ben farklıyım diye kafa siker. herkes kolay olanı seçer, burnunun dibindeki gizli! güzellikleri görmez tribine girer.

yirim yirim!
(bkz: çok laf yalansız çok mal haramsız olmaz)
açılmamış antep fıstığı zorlanarak açılır. zorlanarak açıldığında da genellikle paramparça olur. cinsel dilde buna folloş olmak diyoruz. benzetmelere dikkat edelim.
bir kere açıldı mı da kapanmaz.
biraz yalandıktan sonra bir köşeye atılır.
bir gün tabağın dibinde öylece kalır.

havan kime?
illa ki bir tarafı hep açık kalmıştır.
tuzlu mudur diye sorulası aynı zamanda yakın zamanda açılacak antep fıstığıdır.
Mantik hatasi yapan kadindir. Onun benzetmesinden yola cikalim; Madem kiz oglan kiz oldugunu anlatmaya calisiyor bize. Antep fistigi ayni kase icinde bulundugu kuru yemislerden evvel ilk olarak secilendir. Yani dediginin tam tersi bir olay cikiyor ortaya. Ee ne anladim ben bu isten.
açılmamışlığı çekiciliğinden değil çekilmezliğinden olan kadındır.
er ya da geç biraz açılır.

görsel
Bizler neler açtık yavrum onuda açarız telaşlanma.
açıldığı zaman içi bol çıkarsa büyük hüsrana uğratan kadın olacaktır ve bi beyaz leblebiden hiçbir farkı kalmayacaktır.
Kendini cinsel obje olarak gören kadındır. Karşısındaki erkekten aferin beklemektedir.
Anteplidir.
'' aç beni'' mesajını dolaylı yoldan veren kadındır, kadınlar direk sevişelim, yiyişelim yada seks istiyorum demez dolaylı yollardan anlatırlar istediklerini bunu anlayabilecek kıvrımlar olmalı erkeklerde.
antepin neresinden gardaş diye soru bekliyordur kendisi.
(bkz: filiz sevişelim mi) reklam yapıyorsa niyeti genelde farklı olan kadındır, temiz kadın uslu uslu yerinde oturur ve reklam yapmaz.
Taşla ezilir, kabuğuyla yenir vs.
günün birinde açmasını bilen birisiyle elbet vurusacaktir.
başkasi benzetmesi halinde iyi ama kendi benzetmesi kötü bir eylemdir.
vajinusmustur.
(bkz: kabuğu soyulmayan fıstık)
zamanı gelince bir bademe tercih edilebilir. dikkat sevgili kadınlar!
ya uğraşılmayıp kabuklarla çöpe gider ya da açacağım derken parçalanır,un ufak olur. yazık olur neticede.
güncel Önemli Başlıklar