1. ?.
  dinleri reddederek kendini diğer insanlardan farklı, gerçekten araştırmış fakat dinlerin saçma olduğuna inanmış olarak göstermeye çalışan kişidir.

  bu kişiler, sürekli din konusunda saçma salak başlıklar açarak kişilerin inaçlarıyla dalga geçmeyi bir meziyet sanırlar.örneğin (bkz: tanrı insanlara irade vermistir geyigi) tamami ile luzumsuz sadece siz aptal insanlar nasıl olurda tanrıya inanırsınız bakın ben gerçeklerin farkındayım imajı vererek kendilerini bir bok zannetmeye çalışmalarıdır. halbu ki inanmak yada inanmamak kişinin elindedir inanç insanın temelidir.tanrının irade verdiğine inanmayan kişiler nasıl olur da maymundan geldiğine inanırlar onunda ispatı yok. ama hala darwin denen adama inanıyorlar. bunun tek açıklaması (bkz: orjinal olamadım bari marjinal olayım) dır.
  5 -3 ... bado
 2. ?.
  ateist, teist çok arkadaşım olmuştur, vardır ama bu zihniyettekileri insandan uzak olsun dedirten sözlük yazarlarıdır.
  ... november76
 3. ?.
  huzura ermiş olan bir ateisttir.
  -1 ... passion
 4. ?.
  cehennem ateşiyle aydınlanacak olan kişidir. oysaki ruhu; 'biri ışıkları yaksın' diyecek kadar karanlığa saplanmıştır.
  1 ... ispati
 5. ?.
  (bkz: sözlüklerde kafa siken ateist müslüman geyikleri)
  ... ilgicekicinik
 6. 1.
  cehennemin taçsız kralı,cehennem ateşini körükleyen süper insan.
  1 -1 ... gobby
 7. 2.
  aslında aydınlanmamıştır. sadece ateist olduğu sanrısındadır. aydınlanmışlık hissi başka, aydınlanmışlık bambaşka şeydir. hala bu bilgi gerçek hayatta ne işime yarayacak diye sorduğundan hayalle gerçek arasında sıkışmıştır. ya tanrı varsa ikileminde bir yaratıcı olmadığı fikrine kendini alıştırmaya çalışmaktadır. kısacası "aateist"tir henüz.
  1 ... bostorgay
 8. 3.
  yüzüne fener tutulmuş ateisttir. başka türlü aydınlanmaz zira.
  1 -1 ... minik mavi balina