1. 1.
  böyle de bir şey var amk.

  bugün ekşi sözlükte gündem olan "kanocu ve şoför reis kavgası" başlığını görünce ciddi ciddi bunu düşünmeye başladım.

  ülkede yobaz çomar bir kesim var, evet. ama bir de bizim daha sol görüşlü diye nitelendirdiğimiz kesimin içinde de kendini dünyanın merkezinde sanan çomarlar var.

  şu an oturuduğum evin sokağına 6-7 tane genç (kızlı erkekli * ) arabalarını çekmiş son ses müzik açıp, bir yandan içip içip "yeaaah sokak partisi" diye çığırarak dans ediyorlar.

  evet yobaz çomarlar var da, bizim elimizdeki gençlik de bunlar mı? saat gece 11 amk. etrafta milyon tane bar, gece kulübü var (eskişehir'de yaşıyorum). siktir git onlardan birine. fakirsen de git evinde takıl. ben gece gece senin gürültünü çekmek zorunda mıyım?

  çok çektik kendini alemin kralı sanan bu heriflerden. yemin ediyorum. içleri dışları libido olmuş. libidodan beyne kan gitmiyor. kendilerini tanrı sanıyorlar.

  ne olacak bu ülkenin hali...

  edit: eğer buraya not geçmezsem beni çaktırmadan solcu kesimi eleştiren bir akpli sanabilirler. arkadaşlar, ben atatürkçü bir insanım. akp'yi günahım kadar sevmem. ama bizim kesimde de böyle çomarlar var. kendi kesimimiz için öz eleştiri yapamayacaksak, karşı taraftan ne farkımız kalır?
  -1 ... zurarda