1. 1.
  Çok değil iki en geç üç yıl sonra kendi isteğimle olacağım durum . Kariyeri bilmemneyi bırakıp Köşeye çekilip sabit bir gelirle küçük bir deniz kenarı şehrinde ufaktan ticaret yapacağım , tüm altyapılar hazır. Profosyonel firmada çalışmaya hevesli olanlara başarılar.
  1 ... turkcekaraktergirmeyiniz
 2. 2.
  (bkz: doggy style) da bir pozisyondur.
  1 -1 ... basbakan olacak adam
 3. 3.
  5 yıl sonra kendimi gördüğüm durum.
  ... lanet olsun sana platonik
 4. 4.
  şirketler az para vermek için genç eleman çalıştırırlar. bu durumda nüfus artmaz. kapı kapı iş aramakla ugraşırken evlenmeyi düşünmez. birde evlenip çocuk sahibi olan çalışan var. her türlü zor şartlara katlanmak zorundadır. şirketlerde dikkat edin oyuna getirip baskı altında sakın evlenmeyin. uzun süre şirketlerde çalışmak zordur, disiplin yüzünden. şirketler ev ortamı gibi rahat değildir. ev ortamı gibi rahat olsa yaşlanana kadar orda çalışılır. insanlar daha bilinçli değiller. şirketler çalışanı nasıl ağırlayacağını bilmiyor. yani bir çalışanına nasıl davranacağınını bilmiyor.
  -1 ... unknown115
 5. 5.
  hikaye türkiye'de geçiyorsa pek de belirsizlik yoktur.

  kendini 5 yıl sonra bir pozisyonda görememek
  ... facali ve yarali yurek
 6. 6.
  valla böyle giderse 5 yıl sonra hayat bizim bacakları omzuna alacak.
  2 -1 ... ryanhibernian
 7. 7.
  endişesini yaşamayacağım durum. hayatımın hiçbir döneminde kıçımdaki şemsiyenin yokluğunu hissetmediğim için ihtimal dahilinde görmüyorum. 5 sene sonra da açılır. al sana cillop gibi pozisyon.
  ... zatarra
 8. 8.
  28 yıldır bakirim , 5 yıl sonra hangi pozisyonda olurum bilemiyorum , misyoner olabilir.
  -1 ... rockstar