1. 1.
  Hergün yolda gördüğüm bir yığın insandır. Yüzdesel olarak dağıttığımda bunların, yüzde seksen beşi kadın yüzde onbeşi erkeklerden oluşuyor. Bu oran 15-45 yaş arası yaşlardaki kişilerde %92 45 ve üzeri yaşlarda %8 olarak belirgin bir farklılık gösteriyor. Bu tip kişiler daima Kendilerini çok özel veya herkesin peşinde koştuğu biri sanarlar. Değerli ya da benzersiz biri olduğunu zannederler. Fakat hepsi de Bir gün toprak olup tarihe gömülecek olan yürüyen organik maddelerdir. Hepsi de toprağın altında iskelet ve dinazor fosili gibi fosil kalacaktır. Şimdilik kendilerini bir bok sanmaya devam etsinler.
  2 -7 ... yoksul genc
 2. 2.
  Kendini değersiz biri olarak görmek peşinde birçok hayatını karartacak psikolojik sorunları da getirdiği için (bkz: denendi onaylandı) inadına kendinizi sevin ve değerli bulun. Tabii abartmadan hehe.
  12 -4 ... laundry service
 3. 3.
  Kendini önemsiz görmeyi psikolojik sorun sanan esas sorunluların kabullenmek istemediği vaziyet. Aksine kendini önemsiz görüp kendini bu hayatta daima geliştirmek için çabalayanlar başarılı olur, esas akıllı onlardır kendini bir hiç olarak görenler. O yüzden bu tip bahaneleri bırakıp Gerçeklerle yüzleşin, kendinizden kaçmayın. buraya iyi bakın hatta,

  iskelet

  siz değerli veya özel değilsiniz. Sizin gibi Kendini beğenmişler değil, gerçeği çok önceden görenler bu hayatta başarılı olur sayın zeka yoksunları.
  1 -2 ... yoksul genc
 4. 4.
  kendini önemli ya da değerli sanan mal
  2 -1 ... hz hakan
 5. 5.
  bütün ezikler toplanmış işte hiç şaşırmadım. leş gibi ağız kokuyor burası. buram buram da testosteron...

  insanın kendini değerli görmesi özgüven ve kendine motive kazandırır. ve hayata pozitif bakmasını sağlar. bunda anlamayacak ne var? dış görünüşle ne alakası var?
  bir mal da yazmış anasına göstermediği ilgiyi kızlara gösteriyorlar. ulan dallama, ulan kazmut aynı şey mi onlar? sen hiç duymadın mı anadan geçilir de yarden geçilmez deyu. hadi duymadın hiç mi aşık olmadın? hiç mi sevmedin. neyse neyse!
  3 -1 ... yorqunum