1. 1.
  Hergün yolda gördüğüm bir yığın insandır. Yüzdesel olarak dağıttığımda bunların, yüzde seksen beşi kadın yüzde onbeşi erkeklerden oluşuyor. Bu oran 15-45 yaş arası yaşlardaki kişilerde %92 45 ve üzeri yaşlarda %8 olarak belirgin bir farklılık gösteriyor. Bu tip kişiler daima Kendilerini çok özel veya herkesin peşinde koştuğu biri sanarlar. Değerli ya da benzersiz biri olduğunu zannederler. Fakat hepsi de Bir gün toprak olup tarihe gömülecek olan yürüyen organik maddelerdir. Hepsi de toprağın altında iskelet ve dinazor fosili gibi fosil kalacaktır. Şimdilik kendilerini bir bok sanmaya devam etsinler.
  2 -6 ... elvis presley
 2. 2.
  Kendini değersiz biri olarak görmek peşinde birçok hayatını karartacak psikolojik sorunları da getirdiği için (bkz: denendi onaylandı) inadına kendinizi sevin ve değerli bulun. Tabii abartmadan hehe.
  10 -4 ... laundry service
 3. 3.
  Herkes önemli olmak için geliştirir kendini. Kendini geliştiren insan o mütevazılığıyla aslında karşısındakini ezmiş olur.

  Cahil insanları herkes önemsemez. Cahilin kasıntısı hiç çekilmez. Sevmiyorum böyle insanları.
  2 -1 ... hicerledim
 4. 4.
  Kendini önemsiz görmeyi psikolojik sorun sanan esas sorunluların kabullenmek istemediği vaziyet. Aksine kendini önemsiz görüp kendini bu hayatta daima geliştirmek için çabalayanlar başarılı olur, esas akıllı onlardır kendini bir hiç olarak görenler. O yüzden bu tip bahaneleri bırakıp Gerçeklerle yüzleşin, kendinizden kaçmayın. buraya iyi bakın hatta,

  iskelet

  siz değerli veya özel değilsiniz. Sizin gibi Kendini beğenmişler değil, gerçeği çok önceden görenler bu hayatta başarılı olur sayın zeka yoksunları.
  1 -1 ... elvis presley
 5. 5.
  herkesin hayatı kendine özgü ve değerlidir tabii ki, insan değerli bir varlıktır fakat kendinizi lütfen başkasının hayatında önemli sanmayın. yani bazılarınızın böyle burnu tavana değdi değecek 3 günlük dünyada hiç gereği yok. ayrıca karşı taraf da zerre takmıyor komik görünüyorsunuz.
  1 ... yinemihakliyim
 6. 6.
  kendini önemli ya da değerli sanan mal
  1 -1 ... hz hakan