bugün

eğer hala geriye dönme isteğiniz, umudunuz varsa lanet bir durumdur.. * *
zaten yenisini bulmak için ayrılmak istemiştir eski sevgili. yani kuvvetle muhtemel durum.
hayatına devam eden sevgilidir .
cehennem olsun gitsin sevgilisidir..
nefret edilesice.

edit: kötü oylayan arkadaşım hiç mi eskiden sevdiğin birini bir başkasıyla görünce iciz cız edip bir an için ondan nefret etmedin diye sormak istiyorum sana. gayet insani.
eski ilişkisini muallakta bırakmamış, kesin karar verebilmiş insandır.
takmayıp hayata devam etmek ve en acilinden,en yakışıklısından bir sevgili bulmayı gerektiren hadise.
kendine yeni eş bulan eski eş'den daha iyidir.
eski sevgili tarafından fazlaca kıskanılma durumunda kalacak olan eski sevgili.
kötü bir süreci de vardır maalesef. sizinle birlikteyken bunun kim olacağına karar verir sonrasında ayrılık için kendini hazırlar. * * sizden ayrılır ve kısa süre sonra diğer ilişkisi başlar. eğer gereken noktada durumun farkına varıp ayrılan siz olmazsanız hiçbir zaman pişman olmayacaktır.
dertler benim olsun adlı orhan gencebay damarı söylenilesi sevgilidir.
terkeden sevgili -eğer kadınsa kesin- terketmeden önce yeni birini gözüne kestirmiştir, genelde yenisini bulmadan terketmezler.
allah mesud bahtiyar etsin, allah onu alan yeni sevgiliye önce akıl fikir sonra sabır ihsan eylesin demekten başka bir şey yapılamayacak mazi sayfası kişidir kendine yeni sevgili bulan eski sevgili.
insanı acaba ben ara sevgili mi oldum diye düşündüren mevzudur.
görüş alanından çıkmış sevgilidir. başka potalara üçlük atmak için yönelmeli sonunda gol atmalı ve servis atışı kırılmalıdır.
allah mesut etsin denilesi kişidir.
allah yolunu açık etsin sevgilisidir.
hani yeni ayakkabıları hayırlamak için üstüne basılır ya, bu yeni sevgili de insanda üstüne basma hissi uyandırır kimi zaman.siz basarken bu duruma şahit olmasını istediğiniz kişide tabiki eski sevgilidir.
(bkz: kahpeeee)
siz ilişkinizin son zamanlarında ona sadece gözyaşı verdiyseniz en mantıklı şeyi yapmış sevgilidir. kırılan incinen gururunu doğrultmak için onu el üstünde tutan birini bulmuştur işte sonunda. size de arada bir sudan sebeplerle arayıp sesini duymaya çalışmak kalır *
eski olduğunu kanıtlama çabasındaki sevgilidir.
(bkz: sen kabullenmesen de yeni bir sevgilim var)
Sanki hep o anı beklemiş olan insandır.
daha ayrılmadan hemen ilk gördüğüne asılan, yapmacık duyguları olan, hiçbir zaman bir erkeği mutlu edemeyecek türden sevgilidir. sevgili olmayı oyun zanneder. kendisine bir barbie bebek hediye edilmelidir. daha hayırlı olur.
aslında karşı taraf için en iyisini yapmış kişidir. çünkü sevgi en kolay nefrete dönüşür. nefrette kalpten sevgiye nazaran daha çabuk atılır.
kız ise kaşar, erkekse piç adıyla anılır.
güncel Önemli Başlıklar