1. 1.
    kendine gel allahın cezası.
    3 ... hayatsartlari
  2. 2.
    Keske trakya üniversitesindeki o güzel ortamını bölüm değiştirme uğruna bırakmasaydın.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    Bu akşam sana bir şişe şarabın yetmeyeceğini biliyordun lanet olasıca, o cila biraları almalıydın.
    3 -1 ... rockonbaby
  4. 4.
    Enayi dangalak.Bir değil, iki değil, üç değil yediğin numaralar.insanoğlu bu işte çiğ süt emmiş.Ter bezi gibi siler sonrada atar.

Öğren artık her gülen yüz gerçekten gülen yüz değil.Öğren artık kafanda kurduğun hayali kişilerin var olmadığını ve asla olamayacağını.
    2 ... nihilistefan
  5. 5.
    Azcık kalıbının adamı ol.
    Kaç yaşında adamsın bir büyüyemedin gitti.
    2 ... bukoyundelisi
  6. 6.
    Biraz inadını köreltmeye çalış. Kendine zarar verebilecek kadar acımasız olabiliyorsun.
    1 ... o komsu cocugu benim
  7. 7.
    Her şey çok güzelken bile tatmin olmuyorsun, kendine olan nefretini yenemeyecek kadar güçsüzsün.
    Çok başarılı bile olsan kendini asla iyi görmediğinden sonsuza dek mutsuz yaşayabilirsin biliyorsun değil mi?
    7 ... kisilik olunmesi var bende
  8. 8.
    iki yüzlünün tekisin. iki az aslında da toplum içindeyiz diye çok şe'yapmıyorum. (bkz: şeyapmak)
    1 ... klementayn mandalina olmayan
  9. 9.
    Tembel, ilgisiz, yeteneksiz, çirkin, şişman. Akşam yatmaz sabah kalkmaz.
    iyi olduğu birkaç konu da işe yaramaz.
    Derslerinin dökülmesine az kalmış.
    Ailene yükten başka bişey değilsin.
    Arkadaşların bile sana zor katlanıyor.
    Sevgilin seni terk etmek üzere.
    Neden yaşıyorsun o bile belli değil.
    Kafasına soktuğum. Gebersen o kadar çok insan rahatlayacak ki.

Asosyal çelimsiz beceriksiz insan kırıntısı seni. Senin gibi çocuğu olan aileye acıyorum.
    2 -2 ... sanguine aurora
  10. 10.
    Ergen misin aq salağı ota boka sinir yaparsan gidersin bi gün bok yoluna. Bak şimdi de kendime sinirlendim..
    1 ... dj battaniye