bugün

6 yıldır 'yarın ilk fırsatta dolabımı düzeltip, evde giydiklerimle dışarıdaki giydiklerimi belli kategorilere ayırıp, çekmecemdeki gereksizleri çıkartıp, yazmayan kalemlerimi atıp, cd'lerimi kontrol edip, kitaplarımı yazar ismine göre sıraya dizip, kendime bir çeki düzen vereceğim. ayakkabılarımı bile boyayıp en sevdiğim takım elbisemi giydikten sonra işe gideceğim ve ondan sonra hayatım evrilecek' gazıyla yatağa giren kişidir.
7.yıldaki bir gecede, morali bozuk mu değil mi onu bile tam anlayamadığı haldeyken yatağa girdiği sırada kendini yukarıdaki gibi düşünürken yakalayan kişidir.
hatta 2-3 kez de bu tasarladıklarını hayata geçirmesine rağmen hayatında hiç bir şekilde değişim olmadığı kafasına dank eden kişidir.
'sanırım güven kaybı böyle bir şey, herhalde... emin değilim ama' diyen kişidir.
Genellikle karsındaki insanın yaptıkları sonuca oluşan durumdur .
Depresyon belirtilerinden biridir. Ustune birde surekli uyuma istegi, toplumdan kendini geri cekme eklendi mi iyicene emin oluna bilir.
Unutmadan depresyon her irktan, dinden kisilerde cikabilecek hastaliktir. Eger depresyondaysaniz profesyonel yardim almaktan cekinmeyin.
Başaramayacağım korkusu, aşk kırıklığı, düş yanılsamaları, özlemek, iş başarısızlıkları be dahasındandır.
Yaşadığım hadise. Çok hayalim vardı... Azimliydim. Peş parasız elimde valiz istanbul'a geldim. Tutundum ama yenildim. Bağdat caddesinde bi apartmanda gece çalıyorum güvenlik olarak. Yenildim. Pes ettim. Kendime zerre güvenim kalmadı.
güncel Önemli Başlıklar