1. 1.
  tavırları olsun, konuşması olsun sanki her kızı tavlayacakmış izlenimi uyandıran, muhtemelen iyi bir işi olan, azgın ve küstah erkektir! buna verilecek en iyi ders, tokalaşmak için uzattığı elini havada bırakmak olacaktır! mal ya!!! ne sanıyorsun kendini?! abaza, pis kaka insan seni!!!
  1 -4 ... yazdimoldu
 2. 1.
  erkek halimle böyle ağız burun dalasım gelir bu tiplere. sanki dünyanın bütün sorunlarını çözüyormuş gibi tavırlar falan. ne ayaksın la sen öküz götü! hemcinslerini bile rahatsız eder bu tutum. rekabetten korkmam ibne, değip değmeyeceğine karar veririm sadece. göt!
  1 ... gulhan seven adam
 3. 2.
  olmayan iticiliktir. varsa da sahip olduğum iticiliktir. güveniyorum kendime demek ki güvenecek bir şeyim var. her kızı tavlayacakmış izlenimi de uyandırırım çünkü her kız tavlanır amk. çok ulaşılmaz, çok kutsal yaratıklar değilsiniz, çoğunuz iyi bir insan bile değil.
  1 -1 ... wikings
 4. 3.
  ay o ne boktan bir iticiliktir dediğim iticilik. bu iticiliği had safhada yaşayan bir mal tanıyordum o da kızlara çıkma teklifi etmiyordu o kadar emindi ki kızların ona teklif edeceğinden takmıyordu bile. ve kızlar ediyormuş sözde ölmek istedim. evlenme teklifi bile etmeyecekmiş bekleyecekmiş. (bkz: cok bekler o)*
  ... birsnapedegilsiniz
 5. 4.
  Gerçektir şahsen ben öyle özgüven patlamasi yaşayan tiplerle ciddi birşey düşünmem.
  ... bakkalinkedisi
 6. 5.
  kız düşer lan belki diye düşünen sıska kollu otuzbircilerin kendilerini arnold şıvayzeneger gibi tanıtıp pm beklediği bir başlıktır.

  zaten sözlükte 1.90 altında adam yok herkes isveçli amk.
  1 -1 ... dont be scared homie
 7. 6.
  baska hıcbır seyde yoktur.
  -1 ... 78bpm
 8. 7.
  Her konuda Olduğu gibi bu konuda da bu tip erkekler, kadınlar tarafından yerden yere çalınıyor. Ne hikmetse "oammm ben özgüvenli erkek sevmem." tipi kadın, böyle bi adam gördüğü vakit ışık tutulmuş pembe tavşan gibi kalıyor öylece. Kadınlarca sözde el üstünde tutulan erkek listesi şöyle:

  (bkz: Efendi erkek)
  (bkz: Dürüst erkek)
  (bkz: Centilmen erkek)
  (bkz: Dindar erkek)

  Bu başlıklara -varsa- göz atarsanız kadınların hepsini övdüğü, "aah ah nerde bu adam gibi adamlar." temalı nesirler yazdığını müşahede edersiniz. Heyhat yine de biliriz ki kadınların ağzından çıkan sözlerin tam tersi makbuldur. O yüzden "yav he, hee" diyoruz.
  2 -1 ... persona n0n grata
 9. 8.
  kulağa fazlasıyla saçma gelen bir önerme. bir erkeğin kendine güveninin işle, güçle, azgın olmasıyla pek fazla alakası yoktur öncelikle. bu özgüven herkeste olmayacak bir lütuftur.20 yaşındaki üniversite okuyan bir kişide de 35 yaşında iş güç sahibi bir kişide de olabilir. boyla posla da pek alakası yoktur. ne herifler var bilinen boylu poslu, yakışıklı ama bir kıza merhaba diyemez korkup altına sıçacak olur.

  kendine güvenen bir insanı eleştirmek de kıskançlıktan başka bir şey değildir. kişi artık bir şeyleri aşmış, kendisiyle barışmış gayet mantıklı davranan insandır. ne yapsın yani illa silik bir herif olup kızın götünde mi gezsin ya da kendi fikirlerini söyleyemecek kadar korkak, sindirilmiş biri mi olsun. kendine güvenen adam her ortamda kazanır. istediği her kızı da tav eder. bakmayın kızların nefret ederim, ,itici diye car curt ettiğine! bu erkekle birlikte olmak için göt atarlar tabiri caizse. bir kadının erkekten beklediği öncelikli ve en önemli şey verdiği güvendir ve bu güveni bu adamlar verir. bu karakterdeki adamlar çok kolay iletişime geçer insanlarla kadın veya erkek olması fark etmez. her zaman bir küçük içmiş rahatlığındadırlar.

  ''birini daha iyi tanımadan ve bu kişinin senin kim olduğunu bilmesinden önce
  kendini daha iyi bir kişiye dönüştür ve kim olduğunu bilerek kendine güven.''
  gabriel garcia marquez
  2 ... trustno
 10. 9.
  kendine aşırı güvenen erkek itici değil, bilhassa çekicidir.
  ... militarist kadin