1. 1.
    insana bir gülme getiren durumdur. kabullenin artık kullanmak erkeğe mahsustur.
    2 -5 ... necrone
  2. 2.
    bazı kadın ve erkeklerin kafasında gizli ajandaları olabilir, hiç şaşırmayalım.
    -1 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    bazen kadınlar erkekleri strapon olarak kullanırlar doğru. kadın yumurtlama dönemindedir. hormonlar tavan vaziyette. deli gibi sevişmek istiyor ama elde herhangi bir adam yok. ne yapıyorlar? eskiden görüştükleri ama arzu duymadıkları adamlardan birine mesaj atıp sevişiyorlar. ve finalde seni strapon olarak kullandım diye aşağılıyorlar erkeği.

benim değil bir arkadaşımın başına geldi *
    ... dakandaz
  4. 4.
    ne yaptırdığı anlaşılmayan kadındır.

"kendine çaktırıp" ne demek lan?
    ... bobcat
  5. 5.
    Evet kadınlar da kullanabilir. Çakma ile kullanmaya sanmak bir mantıksızlık örneğidir. Bir kadın erkeğin duygusuyla oynayabilir, çevresindeki insanlara göre. Yemin ediyorum hemcinslerimin beyninin sadece iki bacak arasında olmasından utanç duyuyorum, erkeklerin yüz karasılar. Artık beyninizi yerine koyun, dünya sadece penisimizden ibaret değil. yemin ediyorum rezil ediyorsunuz bizi kadınlara.
    -1 ... bay efendi
  6. 6.
    komik bir durumdur. hem kendini inlettirir hemde seni kullandım derler.
    1 -2 ... kan tutan kasap
  7. 7.
    kadınların kafasından geçenleri, eğer kadın size söylemek istemezse, kendisiyle birlikte mezara gider.
    1 ... monk of monkmountain
  8. 8.
    Kadın gibi kadındır.
    1 ... karpuzkabugu
  9. 9.
    kim kimi koparıyor belli olmuyandır.
    ... osoknapja