bugün

Ben bunu karaköy'de silmiştim. O zamandan beri kendine yabancı...
Donuza aldığım yazar görmek zorunda değilsiniz, evet.
Seviyeye gel hele. Ulan senin harun abi olduğunu zaten bilmeyen yoktu da iyice kabak gibi ortaya döktün amk.

Saplı sultan.
Özet:

yüz vermiyorum versem mememe falan bakarsin hep
Çok Küfür küfür küfür

Hayır sana bakmam sen benim dengim misin biraz küfür

Nerden bilion ben müdür yardimcisiyim kesin bakarsın
Çok küfür küfür küfür

Hayır bakmam çirkinsin falan filan belki zengin çirkin bulursun küfür küfür
Gündemdeki bir yazar.

Bi bakayım dedim çok şey yazılmış.

Sonra olay nerden çıktı acaba diye entrylerine bakayım dedim 'özgürce seks yapıyoruz' gibi bi şey gördüm.

Çogzel.

Gerilmeyin arkadaşlar bu kadar. Vallahi hayat o kadar uzun değil.

Birbirine had bildirme falan gerek yok ya.

Pompanızı yapın. Baktın kafa dengi 2 bira için. Baktın çok matrak gülün. Dahi mi çıktı 2 rekat bi şey öğrenin.

işiniz yeterince stresli değil mi amk? Birlikte yaşamayı bilmeyen hödüklerle apartman hayatı yaşamıyor musunuz? Pakisi, suriki, afganı falan derken hayattan ne çalsam kardır kafasındayım eşek kadar adamım.

Öbüşün de barışın lütfen.
sanıyorum güzellikle ilgili kompleksleri olan bir yazar, güzel olmadığı ima bile edilse kendini yerden yere vuruyor, üstünü başını yırtıyor sinirden.
Lan o kadar yoldan geldim. Gelip yemek falan yapsana burada millete laf yetiştireceğine karnım aç aç.
kel de amma yanladı bu kıza son 1 haftadır. adam tespit kasarak denedi olmadı, saldırgan tutum denedi olmadı, şimdi de güzel güzel sitayişlerde bulunmuş.

abi olmuyorsa zorlama. osmanlı bile viyana kapılarına 2 defa dayanıp olmayınca vazgeçti. acem topraklarında falan dene şansını.
Sikik Meriç deyince alındım ben bi amk. işimizde gücümüzde mememizde insanlarız kank amk. Bu arada meme var mı ya şöyle iri olanından.
görsel
Kavgaya henüz denk geldim, başlıktaki yazıları okurken ilk entrylerde kele artı verirken sonlara doğru hıaamına diye kel adamı eksilerken buldum kendimi. iyi başlamışsın ama batırmışsın sonlara doğru. Kibar olacağım diye eciş bücüş olmuşsun, karşı taraf sana "amın feryadı, ibne, keltoş" gibi hitaplarla sağlı sollu ağzına burnuna dalarken sen hâlâ ılımlı konuşuyorsun. ılık mısın yoksa kibar davranıp açık kapı bırakayım da belki emcükletir diye düşünen bir meriç mi çözemedim. Otur sıfır.
Yahu bu kelin ters psikoloji tekniği kullanarak kur yapma tarzına ölüyorum ben.

Sonuç yok ama Seyir zevki yüksek.

T:bir memeli Yazar.
Mastor niye çaylak olmadı o da yarak arıyor dedi hakaret etti ben kavganın iki tarafında çaylak olarak sonlananını severim.
demek gitti ha..
hadi herkes direklerini yarıya kadar kaldırsın.
başınız sağ olsun kardeş, merici miydiniz?