1. 1.
  sigara içen erkeklerdir.
  edit: ne var bunda eksilicek lem. ben de erkeğim, hem de sigara içeninden.
  6 -11 ... megaa
 2. 2.
  Bu tür erkekler sağolsunlar fazla rahatlardır, fazlanının da fazlası rahatlardır.Hiç çekinmeden geğirir,osurur,tıksırırlar,ağızlarını şapırdatarak bişeyler yer,kimi zaman da geviş getirirler.Kendilerine ayna tutup gerçekleri gösterince de "sanki siz osurmuyosunuz,sçmıyosunuz,yemek yemiyosunuz" gibi sitemkar cümlelerle karşılaşmak mümkündür.Böyleleriyle karşılaşmamamız dileğiyle efendim..
  6 ... dfxtw
 3. 3.
  yolda yürürken umarsızca pipilerini kaşırlar. karşısında insan var mı yok mu hiç umurlarında değildir, böyle bir boşvermişlik içindedir. mübarekler sanki hamur mıncıklıyorlar.
  8 ... ekipler amiri kenan
 4. 4.
  sorumluluk bilmeyen erkeklerdir. insanın dimağına resmen kusarlar. bir erkek sorumluluğunu bilmezse nice olur hali?

  bu erkekler; her direk başı, grup halinde kola çekirdek çitleyen erkeklerdir.
  bu erkekler; geyik muhabbetinden başka sadece kadın, seks, futbol, oyun konuşmayı bilen erkeklerdir.
  bu erkekler; her daim gezen, baba parasını seven erkeklerdir.
  bu erkekler; ilerde bir ailesi olmayacak, aklı bir karış havada olan erkeklerdir.
  bu erkekler; ailesi çocukları olsa bile, çocuklarına örnek olamayacak ve en kötüsü çocuklarına ders veremeyecek hanzolukta erkeklerdir.
  bu erkekler; kolay paranın peşinde olup, oturarak hedefe ulaşmak için beynini yoran faaliyetsiz erkeklerdir.

  tiksindirirler. bu kadar net ve bariz.

  edit notu: sözüm istinai durumlardaki kaideyi bozan candan öte can erkeklere değildir.
  30 -6 ... anacsevgidolubirmeleksanki
 5. 5.
  yavşak olması. egerki bir erkek sulu, gereksiz samimi ise ve hiçbir özel bağı olmayan kızlara karşıda aynı veya benzer tutumu sergiliyorsa kendi ipini çekiyor demektir. biz kızlar erkeğimizin bize yavşamasını ister fakat herkese yavşayan erkeklerden tiksiniriz...
  1 ... nisroc
 6. 6.
  korkak erkekler. *
  3 ... okuryatarr
 7. 7.
  beyni boş olan erkektir. bakmaz önüne ardına, gelir yanınıza yanaşmaya çalışır biraz da yavşaklıkla. hiç alakası yokken konu açar "geçen de şurdaydık, böyle gezdik, şuraya tatile gittik..." kendini pazarlar aklı sıra. hani biz de safız ya "aaa ne güzeeeel" dicez hemen dibimiz düşecek. sonra yine aynı yavşak tavırla "ya biz seninle bi yemek mi yesek diye" konuya girmeye çalışır. aklına bile gelmez hayatında biri mi var, aklın mı karışık. tamam cevabını alacağından o kadar emindir ki şişer de şişer. mimikleri, bakışı hep daha önceden çalışılmıştır. cevap bu kendine çok ama boş güvenen adamı şok eder, havası söner, kuyruğunu sıkıştırıp bacaklarının arasına tırıs tırıs gider.
  1 ... etegimdeki taslar
 8. 8.
  yavşak erkekler
  pis olan erkekler
  özgüven patlaması yaşayan erkekler.

  bunları alın yok edin. temiz bir dünya için. insanlık için.
  2 ... oduncugomlek
 9. 9.
  (bkz: #11491570)bu tür erkeklerdir.
  1 ... thelma
 10. 10.
  kadına değer vermeyip, ona daha farklı gözlerle bakan erkektir. ahlak bekçiliği yapıp kendisi her haltı yiyen erkektir. sözünde durmayan, durmadan gözünüzün içine baka baka yalan söyleyen erkektir. karşısındakini küçümseyen, kendini mükemmel zannedip kasılan erkektir. sevdiğinin arkasında durmayan, ilk sorunda ortadan yok olan erkektir. bu ve bunun gibi davranışlarda bulunup hala kendini düzeltmeye çalışmayan, üstüne üstlük kendinden başkasının düşüncelerine de saygı duymayan erkektir. kadını da erkeği de fark etmez aslında.*
  ... littlewitch