1. 1.
    Kendisinin boyu 1.75, kendisine ciddi ilişki teklif eden kişinin boyu 1.70 ama işi gücü var, evi ve arabası var tip desen kötü değil. Kız yine de yanaşmıyor ilişkiye. Boy konusunda takıntılarım var diyor. Gayet anlamsız ama saygı duymak gerekir.
    -1 ... john ruth
  2. 2.
    Kısa boylu erkeklerde küçük penis olduğunu bildiği için reddetmiştir.
    -4 ... dolar 7 oldu amk
  3. 3.
    erkeklere yükseltilmiş tabanlı ayakkabı satmak isteyen üreticilerin kısa boylu erkeklerin bilinçaltına yönelik pazarlama kampanyasıdır.
    -1 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    toplumun yargılarına aldırmayacak bir yapı ister bunun aksine hareket etmek.

adam için kadının yanında kısa kalışıyla, kadın için de uzun adam bulamayışıyla dalga geçilir, imalarda bulunulur çekincesi oluyor.

özellikle kadınlar arasında bir takdim etme yarışı söz konusu. aha bakın bana ilgi duyan erkek bu, boylu poslu, şusu busu var güzel işi var diye serip dökmek istiyorlar.

hal böyle olunca topluma bağlılığı standart düzeyde bir kadın, kendinden kısa erkekle birlikte olmayı istemiyor.

bunu kısmen aşmış insan boy denilen şeyin Allah vergisi olduğunu, kolun bacağın uzunluğunun anlamı olmadığını bilir. en azından bunlarla yargılayan insanları umursamaz.

böyle insan da çok azdır. hadi kadın böyle bir insan çıktı ve olur dedi, bu sefer adam komplekse girebilir.

kısacası kadının daha uzun boylu olduğu ilişkiler zor başlar zor yürür, ama yürüten de yürütür.
    -1 ... raduyev
  5. 5.
    Tebrik edilesi alnı öpülesi kız, kızımız.
    Göz zevkimi bozmaya kimsenin hakkı yok kızıdır helal sana koca yürekli kız.
    1 ... omelass
  6. 6.
    Bir topuklu uğruna belki hayatının adamını kaçıran kızdır.
    ... sivil
  7. 7.
    Yanında her daim manken gibi duracağı adamı niye reddetsin ki kız.
    Boy kişinin iradesi ile ilgili bişey değil, değişmiyorda. Uzun ya da kisa diye bir insani tercih eden biri olmasi cok değişik geliyor bana.
    Topuklu giyme benden uzun oluyorsun diyen erkeğede anlam veremiyorum.
    iliskide amaç mutlu olmak,boyle seylere takılıp birbirini mutsuz etmemeli insanlar
    ... galaksi