1. 1.
  Bilmiyorum ama kendimden 2-3 yaş büyüklere daha çok ilgi duyuyorum sebebi kafa yapısı olsa bu yüzden sapım * .
  ... cuguvera
 2. 2.
  (bkz: tarihi karakterlere imrenmek)
  ... ali candan
 3. 3.
  olum sen jigolo musun tepkisine yol açabilir. 19 yaşındayken çalıştığım bi teknik servis vardı. işlerimizden biri de bakım anlaşmasında olduğumuz tıp merkezinin bilgisayarlarını, yazıcılarını, kablo bağlantılarını vs halletmek. genel bilgisayar ve bileşenlerine dair bakım anlaşması işte. burada çalışan adını şu an hatırlayamadığım bi kadın vardı. bizim patronun arkadaşıydı aynı zamanda. kadın 25 yaşındaydı, aramıda 6 yaş var fakat o kadar duru, saf bir güzelliği vardı ki. boyu 1.70 üstüydü, fiziği yine düzgün fakat ben daha çok yüzünün güzelliğine tutulmuştum. arada beraber çatıda sigara içtiğimiz de olmuştur hehe farkettiyse artık ilgimi. bigün aliye dedim ki abi senin bu x arkadaş kaç yaşında. 25 niye dedi. hiiç öylesine sordum dedim. ama bunu sormadan önce baya bi düşündüm çünkü aliyi tanıyorum çakıcak mevzuyu. noldu lan söyle dedi. yok abi bi şey diyip gülümsüyorum yan koltukta. olum kıza mı tutuldun hayırdır dedi. yok abi dedim ama gülüyorum hala. lan sen jigolo musun, arkadaşlarımdan uzak dur lan dedi. o kız hem benim arkadaşım hem de çalıştığımız firmanın çalışanı, sakın bi yanlışın olmasın dedi. olmaz abi diyip güldüm yine. adamın firmada 6-7 ay çalıştım bu süreçte 1 kız adamı arayıp numaramı istedi, başka bi kız adamla konuşup(arkadaşıydı, kız benle yaşıt) aramızı yapmasını istedi daha öncesinde. muhtemelen bu mevzular üstüne bi de bu muhabbet denk gelince adam bana iyice kıl olmuştu. lol.
  1 -1 ... saril yavrum
 4. 4.
  Kendimden 10 ay büyük birine ilgi duyuyorum.
  1 ... vegan karnivor
 5. 5.
  Yaşıtlar ve küçükler çok vasat geliyor. Normaldir.
  4 -1 ... dokky
 6. 6.
  Sebebini gerçekten bilmiyorum ama ilk aşık olduğum kadından mıdır nedir, sürekli olarak benden bir iki yaş büyük kadınları çok çekici ve güzel buluyorum.

  Ama bence karakterimden dolayı böyle. Olgun insanları seviyorum. Ben çocuk ruhlu Bi adamım
  3 ... yikanmak istemeyen cocuk
 7. 7.
  Kendi yaşıtları tarafından beğenilmeyen erkeklerin orta yaşlı kadın düşürmek için söyledikleri yalan. Gerçekten kendilerinden büyük kadınlardan hoşlanan erkeklerin sayısı az.
  ... defteri
 8. 8.
  Hayatımdaki en küçük kadın hep benden 5-10 yaş büyüktü benim için ilgi değil sıradan bir şey. Çoluk çocuğa vakit harcayamam.
  1 ... kasli seksi ve eski yazar
 9. 9.
  ilk defa 27 yaşında olan birinden hoşlandım. Benden üç yaş büyük. genelde ya bir yaş küçük ya da yaşıtlarımdan hoşlanırdım. Tam ümitlendim dedim evet 27 yaşında yakışıklı efendi bir bey. Sonraa öğrendim ki hoşlandığı bir kız varmış... çocuk beni dert ortağı yaptı... neyse sakinim.
  3 ... haramsavar kadin
 10. 10.
  Öhem. Ehem. Evet.

  Aa evet. Ne zamandır bende var bilmiyorum ama net hatırladığım 5. Sınıftayken 8. Sınıftaki bir kıza böyle öküz gibi baktığım için kızın erkek kardeşi tarafından burnumun elime verildiği. Tabi ondan sonra kızla aramı yapmıştım ayrı mesele. Liseden başladı üniversite ye kadar sürdü bu benden büyük kızlara ilgi duyma, artık hastalığı mı derim durumu derim bilmiyorum. Sanki bir şeyi başarmış gibi hissediyorum ki hali hazırdaki hatun kişisi de benden 3 yaş büyük.

  Kendi yaşıtım kızlara kardeş gözüyle bakıyorum, elimde değil. Durum öyle olunca kendimden büyüklere ilgi duyuyorum.
  1 ... n dakota