1. 1.
    kendimizi avrupa da görüyoruz
    1 -1 ... siradan siradam absolute
  2. 2.
    avrupa da bizi göreceh mi ?
    9 -1 ... huzursuzkek
  3. 3.
    hani nerde kendini avrupa'da görüyorsun? ümmetçi, ortadoğucu değil miydin sen, şimdi avrupa'ya mı yanladın? türkiye avrupa'nın parçası gözükmesin diye avrupa'nın müzik yarışmasından (eurovision) bile türkiye'yi çektin aldın.

al bak seçim mitinginden buldum yapıştırdım: "bunlaaar siyaset nedir bilmezler. ancaak hakaret ederler. unutmayıın. Kahire, Gazze, Kudüs, Bağdat, Şam, Humus, Saraybosna bizi izliyor." mitingde haykırmaya gelince "merhaba kahiree, selam mogadişuu, hürmetler şaam". avrupalılar da salaktı çözemiyor çünkü aralıksız verdiğin dinler savaşı soslu mesajları.
    2 ... ben de yazdim
  4. 4.
    avrupanın yarra yiyeceğine delalet gösteren reisimiz, cumhurbaşkanımız, son halife ve son mohikan, arap yarım adasının sahibi, ortadoğu ve balkanların en prisident prisidenti , ülkü ocakları başkanı, aikido ve cudo uzmanı, dünya kupası finali'nin en iyi futbolcusunun yapmış olduğu son açıklamasıdır.
    1 ... salavat getir pezevenk
  5. 5.
    Hukuku, kurumu, kuvvetler ayrılığı olmayan bir ülkeyi avrupa ne yapacaksa.

Hayaller paris, gerçekler bitlis.
    2 -1 ... cokzararli
  6. 6.
    Avrupa bizi görüyor da uzun, biz avrupaya burnumuzun ucunu sokamıyoruz. o ne olacak? yine 2023 tarzı bir saçmalık.
    ... magicovento
  7. 7.
    F1 istanbul da şampanya yerine gazoz verildiğinden belli kendimizi Avrupa da gördüğümüz.
    1 ... n dakota
  8. 8.
    Daha çok Arabistan’da görüyoruz kendimizi ama... reis, fazla Ejder meyveli smoothie kafa yapmış galiba sen de.

ilginç söylem.
    9 ... queenn of darkness
  9. 9.
    6 ... ebu fesat
  10. 10.
    Ben de genelde görürüm. ev avrupa yakasında, iş avrupa yakasında daha ne olsun. Hiç.
    3 ... pezevenk malik