bugün

son günlerde dilime dolanan,dilimden düşmeyen güzel bir seksendört şarkısı.sözleri de fena değil insanın kendiyle yüzleşmesinden bahsetmekte biraz da kendini kandırmasından.kısaca güzel şarkı dinleyin dinlettirin.
(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=uqfLH4q5qoQ)
klibi klişelerle doludur efenim. bir kıza aşık olursun o da sana aşık olur, sevişirsiniz, aynı eve çıkarsınız, küçük sürprizler derken, film kopar kız evi terkeder. sonra esas oğlanın çöküşü başlar.
saçma sapan klibi olan şarkı.
Çekim yasası gereği bende çok söyledim. Olmuş gibi davranmak. Ha s.tir.
seksendörtün yaptiği iyi işlerden sadece bir tanesi. ilginç bir şekilde bir an da bu şarkı atmosferine alabiliyor adamı. mutlu anlarınızda dinlemeyiniz. *
bu kadar güzel bir şarkıya bu kadar saçma bir klip çekilmesi kötü olmuş. klipte sanki popçu ve rockçıların hızlı yaşantıları normalmiş gibi anlatılmış ve buna da aşk denmiş.
'bazı şeyler kaybedilmeden sevilmiyor' kısmıyla kafaya döner tekme atan seksendört şarkısı. herkes kendine yalanlar söyler, yalanlar bazen güzeldir. her şey zaten bok gibi biraz daha bok gibi olmasında sorun yoktur.
bağımlılık yapan bir şarkıdır. klip de aynı güzellikte olmuş. şarkıyı sevdiren kliptir neticede.
klibi dünya standartlarındadır.
Anadolu liseli şarkısıdır.
Klipte oynayan elemanın vampir olduğundan şüphelendiğim şarkı.
(bkz: ıssız adam)
Dinlerken, içimden niyeyse 'ohh canıma deysin beter ol' dediğim şarkı. Gocundum mu ne?
kendimizi avutmak, kandırmak için hep yaparız bunu...
kafa dinlemek için dinlenebilecek, seksendört grubuna ait hoş bir parça.
başlarda giren intro beni benden almaktadır.
Daha karizma bir ismi olsa daha iyi olurdu.
Fena olmayan hatta en iyi ikinci seksendort sarkisi.

Moraliniz iyiyse bile bozabilir.
Buzdolabindaki rakiya sarilma ihtiyaci uyandirir.
uzun süredir dinlediğim tek şarkı. bir aylık ruh halimi yansıtıyor.

-bazı şeyler kaybetmeden sevilmiyor.

-kendime yalan söyledim. yalnızım, bunu ben istedim.

-yaşadığım ne varsa ben istedim, ben seçtim.

-bazı şeyler kaybetmeden fark edilmiyor.

-aaaaaaaaaaaaaahhh.

seksendört'ün tarzı allak bullak olmuştu yıllardır. bir türkü söylüyorlar, bir rock şarkı yapıyorlar. nereye gittikleri belli değil ama kendi tarzlarını bu şarkıda devam ettirmeleri çok hoş olmuş.
'paramparça bütün aynalar
içimde kan revan birisi var-

güzel şarkıdır
Klibindeki kurt cobain ve courtney love benzerleri gülümsetmiştir.
Kendime yalan söyledim
yalnızım bunu ben istedim
paramparça bütün aynalar
icimde kan revan birisi var.

Grup 84 şarkısı.
ama kandıramadım. gerçeği bilim la sonuçta malmıyım ben.
yalnızım bunu ben istedim kısmıyla beni benden alan şarkı.
muhteşem bir klibe sahip olan bir grup 84 şarkısıdır.
klibini izlettiren nadide şarkılardan biri. şarkı bir ara bende feci bağımlılık yapmıştı bende, üstelik klibi izlerken yaşananlar sanki benim başıma gelmiş gibi fena halde üzülüyordum.