1. 1.
    bugün benim için bir dönüm.
    kötü tarafa geçmiyorum, bu dünyaya lanet etmiyorum ve çok satan motivasyon kitaplardaki gibi "yapabilirim" de demiyorum.
    kendime verdiğim söz;
    kadın kısmına bağlanmayacaksın. seni çok çabuk unutuyorlar, sen her gece yatağa girdiğinde, o sert yüzündeki ifadenin sanki tanrı eliyle yumuşaması ve fışkaran duyguların seller gibi gözyaşı akıtması.
    bir kadına bu kadar değer vermemelisin. burdan kadınlar kötüdür şudur mudur diye anlamlar çıkarmayın. sadece birini sevmeden önce kendinizi sevin.
    kendinizi severek başlarsanız bir ilişkiye sırf o istedi diye vazgeçmezsiniz kendinizden.
    onu mutlu etmek için türlü köpekliklere, maymunluklata girmezsiniz.
    ben yaptım ve yaptıklarımdan pişman oldum.
    yaptıklarıma sevindim de çünkü şuan ki düşüncemde olmana sağladı.
    ikinci sözüm;
    cinsel aktivitelerden kaçabildiğim kadar kaçmak:
    genç kardeşlerime tavsiyedir.
    mastürbasyondan uzak durun, onu geçtim bir kadınla sırf cinsel ilişkiye girmek için onun egosunu okşamayın, namusuna göz dikmeyin, ileride o da bir anne olucak çocuğuna, eşine mahçup bırakmayın yani karşınızdaki kadını sırf cinael dıygularla yaklaşmayın. onu duygularıyla oynamayın, kendinizide kullandırtmayın.
    üçüncü olarak;
    eskiden herşeye ağlayan bir yapım vardı.
    lisede kız arkadaşım yoktu çünkü yakışıklı değildim çünkü zengin değildim.
    param yok çünkü dayın olmadan iş yapamazsın. musluklar onların elinde.
    mutsuzum: çünkü çünkü çünkü

herşeyi birşeye bağlamakla sorunları gözardı ya da kaçabiliceğimi sandım.
    aslında sorunlar büyüdükçe büyüdü aşılmaz dağlar oldu çıktı başıma.
    herşeye bahane etmiyeceksin, gerekirse savaşacaksın.
    biliyorum doğarken eşit doğmuyoruz; ama hepimize eşit dağıtılan bir şey var zaman.
    o gün seninde 24 saatin var elon muskında.
    her saniyeni hesapla çünkü şuan yaptıkların geleceğinide şekillendiriyor.

şuan yemek mi yiyorsun bir ay sonra aldığın kilolarda sebeb
    şu an spor mu yapıyorsun
    bir ay sonraki güzel görüntüde bir sebeb.

küçük şeyler büyük şeylerin varlığıdır.
    küçük anlar ile büyük şeyler başarırsın.

içimde milyonlarca cümle fışkırmak istiyor ama şimdilik bu kadarı yeterli kendim ilk önce bunları hazmetmeli ve uygulamalıyım.
    bu kendime verdiğim bir sözdür.
    ama sizde bnle bu yolda yanyana koşmak isterseniz, ikinin birden her zaman büyük olduğu bilinciyle, beraber koşmaya hazırım.
    2 ... alphacin0
  2. 2.
    burda bu sözlükte herkesin bir hayali olmasını ve bunu gerçwkleştirmesini diliyorum. bu başlığın gündemde kalmasını istiyorum.
    3 ... alphacin0
  3. 3.
    “Artık gereksiz şeylere üzülmek, vaktini gereksiz insanlara harcamak ve umursamak yok.”
    5 ... kucukkutupyildizi
  4. 4.
    deneyiniz;
    kendime verdiğim söz
    1 ... nanautzin
  5. 5.
    Söz verilmesinden hoşlanmayan biri olarak; söz vermeyi de sevmiyorum, hele kendime hiç söz veremem.
    3 ... zeki muren baligi
  6. 6.
    Günde sadece 6 defa 31 çekeceğim.

Umarım başarırım amin.
    1 -1 ... kendi kendine kendini arayan
  7. 7.
    şekeri bırak.

amına koyim hayata bak ya. kokaini bırak, esrarı bırak, alkolü bırak, sigarayı bırak, şimdide şekeri bırak.

bırakmayı bırakacağım o olacak. birşeyleri bırakmaya harcadığım enerjinin üçte birini akademik kariyere harcasaydım doktora tezi yazıyordum. şimdi ise şekeri bırak yazıyorum.
    9 -2 ... just call me alpha
  8. 8.
    Kendin olmadığın hiçbir yerde olmayacaksın demiştim. inşallah...
    3 ... yaninageldimcorabinideldim
  9. 9.
    bugünlerini unutmayacaksın yanında olanları olmayanları asla kafandan çıkartma ve zamanı geldiğinde her şeyin hesabını sor.
    1 ... pieces
  10. 10.
    Tutmayacağım sözdür.
    8 ... neler de bilirmis bu