bugün

Mesajına cevap yazmayan insanla arkadaş kalan kişinin, net kendisine saygısı yoktur.

O an konuşmak istemiyorsundur ya da Konuşma pek hoşuna gitmemiştir, yapacağın şey emoji atmak.
En azından insanlık sende kalır. Seviyesiz noktaya gelmemiş olursun.
Gerçekten sevmediğin bir insansa durum farklı ama sonuç yine aynı. Sevmediğin insana cevap verme ama arkadaşta olma amk! Hem arkadaş olup hem siklemiyorum kafası sağlıklı bir durum değil. En azından etrafına zarar vermeden siktir git.
davranış özelinde; insanlara yaranmak için karakterinden kolayca ödün vermek, kendi hayatıyla ilgilenmek yerine başkalarınınkini kurcalamak, bir kişiye takılı kalıp hayatı kendine zindan etmek, o kişiyi her ne yaparsa yapsın hayatında tutmak. ve tabi düzensiz ve sağlıksız yaşam, bakımsızlık.
içki uyuşturucu kumar vs. için vücudunu harap etmek.

insan kıyar mı kendi vücuduna. Sana o vücudu veren allah'a da mı saygın yok.

Adamın tipi hıyara dönmüş hala çok iyi bir bok yediğini sanıyor.

Bırakmak isteyip bırakamayanı anlıyorum. Ama yediği boku marifet bilenler sümükten farksız gözümde.
Ayrılmak istediğini açık açık söylemek yerine karşısındakini soğutmaya çalışarak taktik yapmak.

Kalıbının adamı olmayan erkekler ve dürüst olmayan kadınlar birbirlerini bulurlar da, gurur ve şeref sahibi insanların başını yakmazlar.
sağ gericilik ve sol gericilik yapmak.
onurunu gururunu yok sayıp kapısında köpek olmak.

yaşadık kardeşim zamanında kralını yaşadık.
Hangi cenaptan olursa olsun bile bile küfür yiyeceğini bildiği halde buraya yazmak.
.Diş fırçalamamak
Bıyıklarını ağzına girecek kadar uzatmak
Abartı uzunlukta ve şekil verilmemiş sakal bırakmak
Aşırı parfüm sıkmak
Orantısız makyaj yapmak
Her fırsatta göt meme belli eden kıyafetler ile teşhir ürünü gibi gezmek.
Deodorant kullanmamak
Toplum içinde yüksek sesle konuşmak, gülmek, anırmak (kadın erkek farketmez)
Sokakta bir kadına bağırmak vs.. uzar gider kısacası anasını sevmeyen ve paspal insan davranışları.
(bkz: saygısızlığı çok severim hatta hobimdir)
Şu saatte arsız yüzsüz insanın teki yüzünden sinirleri bozulup uyuyamamak.

Kendime zerre saygı duysam, bugün yüzsüz arsız kimseleri merak etmezdim. Allah ım bugünü geri alamıyor muyuz ya...
piyasada fazla olduğu için çok üzülerek ki;
(bkz: attention whore)
idir.
Kazayla sözlüğün meşhur trollünün entry sini okumak. Kahretsin hayatımdan en önemli saniyeleri çaldı. Yetmezmiş gibi küfür edip günaha girmeme sebep oldu.
Kesinlikle toplu taşıma araçlarında yüksek sesle ve uzun uzun konuşmak.
inan hiç farketmez, Knk inşallah düşündüğüm kişi değilsindir
Kötü giyinip bunun farkında olmamak.
iskenderin yanında ayran içenin kendisine saygısı yoktur.
bir insan yoğurtla ayran içer mi be?

ekmek arası bisküvi yiyenden farkları yok.
evet.
salak salak, iğrençlikte zirve entry girmek.
aptalca sergilediği tavrı sanal isminin ardına gizleyerek perdelemek...
tanınmadığı için paylaştıklarından utanmamak...
Remix şarkı dinlemek.
pis gezmek.
Akp'ye oy vermek.
hamburger yemek, kola içmek, spor yapmamak, diş fırçalamamak kısacası kendine bakmamak.
Sigara içki, sigara içki sonra zorla yaptırmışlar gibi “başım çatlıyor”, “uff puff”

“iki tane merdiven çıkamıyorum ama sağlıksız beslenmeye devam edeceğim ama söylenmeye de devam edeceğim”

“Her şeyime karışıyor, çok bunaldım çok kötüyüm” ertesi gün instagram; aşk ile bıdı bıdı.
yancı toplayıp başkalarına zorbalık yapmak. gerçekten bunu sadece kendisine saygısı olmayan, özünde ezik insanlar yapar.
Sigara içmek..
Uluda sözlükte yazarlık yapmak.
güncel Önemli Başlıklar